reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Tak narzekalam ze nic sie u mnie nie dzieje, a tu w nocy takie mnie bole zlapaly ze szok!!! Nie moglam lezec...chodzilam po mieszkanku i nie wiedzialam co mam zrobic z soba.... ale bolalo:((!!!
A najlepsze jest to ze to byl raczej ciagly bol a nie skurcze ktore przechodzą.... i reszta czopu mi chyba wyszla bo mialam na majtach.....
Chyba juz niedlugo.......
 
Do krakowa mam tylko ciut dalej niż do Kato- wiec czy i ja sie mogę wkręcić na krzywy ryj??:-D:-D:-D:rofl2:

dziś moja hydraulika znów upuszcza ciut wód- mają zapach podobny do...- hmmm... męskich nasionek:zawstydzona/y: czy któraś też tak to odbierała?? bezbarwne, bez większej ilości śluzu... tak sobie ciut kapie ze mnie... a Hanka dziś jakaś spowolniona i brzuch spokojny i nieco opadł...

a co do dat- w niedziele jest 16 rocznica śmierci Mojego Tatki- jak mi dziecko zrobi takowy prezent, to dopiero będzie:tak:

JA CHCĘ DZIDZI!!:angry:
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj byłam na wizycie, najpierw wysłała mnie na ktg na IP, skurcze mam ogromniaste, skali brakowało, ale ja ich jako tako nie czuję. Więc czekamy aż staną się bolesne. Poza tym wszystko super przygotowane, tylko patrzyc aż synek wyjdzie, stwierdziła że na dniach powinno dojść do porodu, a jak nie to pod konie przyszłego tyg. mam się zgłosić na oddział i co dalej to sie zobaczy. Dzisiaj mija teremin i pewnie tak jak większość z Was się przeterminuje :-) No cóż zrobić, czekamy dalej ..............
 
A ja Olivera urodziłam w urodziny mojej babci;-)
Trzymajcie się "nierozpakowane":-) Do końca lutego nie zostało już dużo, więc dacie radę;-) Szybkich i lekkich porodów:-D
 
reklama
witajcie!!!! jeżli chodzi o idealną datedlamojego bobasa to wybrała bym dzisiaj , bo dzisiaj moja mamusia obchodzi 50 urodzinki:-)nio ale niestety cisza i cisza i.....
 
Do góry