reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Od rana mecza mnie bole miesiaczkowe, nie pomogla nawet dluga kompiel ale i tak nie nakrecam sie niepotrzebnie Widze kochane ,ze 21 jest wolny wiec ja go sobie rezerwuje :-D Urodzilam sie 21 tylko ze sierpnia,zreaszta to jedna z moich ulubionych liczb
glitterfy103613T498D37.gif
 
reklama
mnie tez męczy i męczy i cos mi sie humor popsuł, nogi mnie strasznie bolą i biodra i spojenie.... chyba mi cos tam gdzies uciska. Jutro dwa egzaminy, a tak mi sie nie chce uczyc, kurde, nawet lezec mi sie nie chce, nic mi sie nie chce.

To ja rezygnuje jutro z tej Warszawki, jak cos to zwalniam miejsce na karowej o 7:45 ;-)
 
a ja przeżywam trudy połogu :-( od 3dni brzuch i krzyż na zmianę nie dają mi spać ... a dziś strasznie boli mnie szyjka i do tego leci mi pomarańczowy śluz :szok: autentycznie pomarańczowy i taki galaretowaty jak czop :baffled: nie wiem czy to normalne czy może jakies zapalenie się tam porobilo, bo ból okropny :crazy: chyba pójdę do gina jutro żeby się nie męczyć w weekend ...
 
pgb ja też zdarzyłam się już pochwalić , że rana po cc ładnie się zagoiła a tu duuupppciaaa.:baffled:
Z moją raną coś nieciekawego się dzieje.:baffled:Podczas ściągania szwów położna powiedziała , że w jednym miejscu zebrała sie ropa. Wycisneła ją. Myślałam, że wszystko będzie ok.A tu czuję przy ranie w jednym miejscu jakąś gulkę.:dry:I szczerze powiedziawszy boooliii to.:baffled:Nie mogę przez to normalnie funkcjonować. Ranę przemywam spirytusem i wodą utlenioną, ale nic tam się z niej nie sączy. Wszystko jest ładnie zwarte. Nie mam pojęcia co z tym zrobić.:dry:

Elwis czy ty po cc też coś takiego miałaś?:confused:
 
Jak wam sie tam cos papra to lepiej do lekarza. Niby coś sie tam ma wydzielać, ale rzeczywiscie pomarańczowe? to troche dziwnie, bo ma byc krew a pozniej coraz mniej i mniej i jakas wydzielinka brązowawa i z czasem coraz coraz jasniejsza.
Z tą blizną niefajnie, jak sie ropa zbiera, może jakis stan zapalny, lepiej dmuchać na zimne.

juz widze, ze po porodzie powiklania rozne mogą byc :-( mam nadzieje, ze sie jakos uda to przetrwac, no musi sie udac :tak: skoro wszystkie dajecie rade :tak:
 
sama nie wiem, co to będzie z tym moim porodem??...
w nocy sie obudziłam, wody kapnęły do pieluszki, nie mogłam spać coś prze dwie godzinki... 3 razy siku..teraz też już od godziny siedzę i czekam na rozwój sytuacji.. "raczej" nie cie boli, "raczej" nie mam skurczy, Mała się obudzila i kopnęła kilka razy, więc jestem o nią spokojna... ubrałam się i czytam "Duży Format", Mąż dosypia...
na 10 ktg, mam nadzieje, że badanie ginekologiczne też- bez tego nie wyjdę ze szpitala...:wściekła/y: te wody skąs muszą lecieć... a ktoś musi mi wytłumaczyć- dlaczego i co mam z tym dalej robić:baffled:

głoodna jestemmm:zawstydzona/y:
 
Martusa dziwne, ze lekarz nie kazał Ci zostać i nazwał to odchodami. JA bym na Twoim miejscu sprobowala jeszcze raz podjechać na IP. Ja też nie mialam skurczy, po 30 h odkad zaczeły mi sie saczyc wody wywoływali mi porod. Nie ma co ryzykować. Moze trafisz na innego, normalniejszego lekarza i on CIe przyjmie.
 
Mi rana się juz chyba zagoiła, strupki poodchodziły. Nie kazali mi nieczym szczegolnym myc rany, tylko woda i mydlem. JA przemywałam tylko wodą i miałam taka maść Arnica Gel na siniaki, które mialam na okolo rany. I teraz wszystko ładnie sie zagoiło.

Nad rana mam taka jakby fałde, niewiem czy to opuchlizna czy tluszczyk hehe :D Wy tez takie macie?
 
reklama
Martussa82 nie daj się zbyć w szpitalu trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze i może uda się żebyś już z Haneczką wróciła do nas :-) Trzymaj się

Ps.
Ja wczoraj miałam lekkie plamienia ale lekarz powiedział , że to po badaniu może być i jak dziś do popołudnia nie przejdzie to mam jechać do szpitala :szok: na razie obserwuję


86ca41bee2.png
 
Do góry