reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

:szok: a ja ciągle czekam apel do mojej małej nie dociera, jeszcze sobie posiedzieć chce w ciepłym brzusiu mamusi, wczoraj bylo z 10 dni to dzisiaj 9 hehehe, dzis na ktg 0 skurczy, tętno oki, następna kontrola w sobote CZEKAMY:):-)

Widze Elu ze wylądujemy na porodówce w tym samym terminie. Jak miałam we wtorek KTG to też 0 skurczy, tetno ok. ZObaczymy jak się potoczy, chociaż jutro mam obrone:)
 
reklama
Martussa a jak dlugo jestes po terminie?

w sobotę minął pierwszy, więc wg tego 4 dni, ale mój gin liczył na 17 lutego (dłuugie cykle 30-32 dni), więc świeżutko jestem przeterminowana, jeszcze konsumpcyjna -- że tak powiem ;-)w piątek dopiero pierwsze ktg, bo w pn na wizycie szyjka nijak na poród się nie przygotowała, więc nie mam się co spieszyć... podobno...
więc się nie spieszę..:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Martussa no i ja mam podobnie jak TY z tym terminem, ale mam też jeszcze ostatni na sobotę według pierwszego USG w szpitalu. A dziś byłam na długich zakuchać w centrum i tak pochodziłam z męzem ze 3 godziny, w sumie nic ciekawego nie kupiłam, ale choć pączki mam. No a teraz to sie czuje taka zmeczona, że masakra...
 
Martussa ale masz opis hehehehehe. :) Niech no wyłazi tak Twoja Haneczka! Za kazdym razem jak wchodze na BB to patrze czy Ty jestes. A tu wszedzie Martusa :p
 
Zazdroszcze wam dziewczyny ze po terminie jestescie pod stala opieka lekarza Ja wczoraj bylam u poloznej i wlasciwie nie dowiedzialam sie nic nowego a nastepna wizyte wyznaczyla za tydzien W uk nie widza potrzeby robienia ktg czy nawet badania ginekologicznego nawet jesli kobieta jest po terminie Dlatego tak bardzo chce juz urodzic i miec swoje szczescie w ramionach
glitterfy070546T826D30.gif
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kochane, trzymajcie kciuki jutro za kolejna dużą Zosię lutówkową. Jutro rano o 9 mam być na IP na Karowej. Będą albo indukować albo zrobią cc. Dziś na USG wyszło, że Zosia waży ok 3800g i pani dr stwierdziła, że nie ma co czekać choć szyjka nie do końca gotowa i główka wysoko tylko trzeba działać, bo nam sie Mała rozpędziła na sam koniec i rośnie jak szalona. Termin z USG mam na jutro, wg OM na 22. Boję się bardzo:szok:
 
reklama
Do góry