reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

ICEDAL - ja tez o tym slyszalam.......tyle ze zle sie czuje jak mam nie zgolone od spodu :sorry2: A skoro nie lapia sie mnie zadne infekcje (poza czasem ciazy ;-)) to sie tym nie przejmuje....
MADZIK - no kurde.....:angry: A wypisal Ci teraz zwolnienie poza skierowaniem czy nie? Bo jesli wypisal, a Ty jestes przekonana ze szpital nie jest konieczny to moze nie idz....sama nie wiem:dry:
 
reklama
Ja bym się naprawdę skonsultowała - bo może ten lekarz ma jakieś podstawy do wysłania do szpitala ale ma zaburzenia komunikacyjne.... I lepeij nie ryzykować - bo to wkońcu o zdrowie dziecka chodzi. Tylko jesli on nie mówi o co chodzi, albo tak sobie profilaktycznie wypisał to skierowanie to przeciez stan psychiczny matki tez mam znaczenie na rozwój dziecka. Dlartego ja uważam że konsultacja - najlepiej u jakiegoś sprawdzonego gina!
 
A - Madzik i jeszce jeszcze jedno na skierowamiu musiał napisac powód skierowania. Sprawdz.
Sorry że tak post za postem ale przejęłam się (Ja tez nie lubię szpitali a 3 tyg. to już napradę przegiecie)
 
Nio powiedzial mi ze na obrzeki na stopach, ktore po nocy mi schodza, ale to do niego nie dociera, a zwolnienia mi nie wypisal, bo powiedzial ze w takim wypadku mi nie przedluzy, a powiedzial ze jak pojde to mi zrobia KTG, nie wiem po co bo badal mi tetno dziecka na wizycie. Chcialam zeby mi dal skierowanie na badania, to powiedzial ze takie badanie nic nie wykaze, a polozna mowila ze jak obrzeki schodza to jest dobrze
Kiriam zaraz wkleje Wam to skierowanie, bo ja nic nie moge przeczytac
A i dodam ze jak poprzednio bylam na te obrzeki, a mialam wieksze niz teraz, to lekarka ktora mnie przyjmowala dziwila sie po co ja przyszlam bo ona nic nie widzi
 
Hmm - Madzik musisz sama zdecydować. Ja bym się skonsultowała albo poprostu zmieniła lekarza. Bo zwolnienie też musisz mieć....
 
Ja pierwszy raz widzę skierowanie do szpitala więc nie bardzo wiem co on tam u Ciebie takiego poważnego oprócz ciąży widzi, ale zastanawiam się, czy nie możesz podjechac do tego szpitala i pogadac z jakimś rozsądnym lekarzem by wypisał drugą częśc skierowania odmowną?

Kurcze jak Ci lekarze kręcą :baffled:

pozdrawiam
Clue
 
Według ICD 10 (klasyfikacji chorób) 012 to obrzeki ciążowe i białomocz bez nadciśnienia. Ten lekarz prawdopodobnie obawia się zatrucia ciążowego :-(.
 
reklama
Wlasnie chcialam napisac to samo co KIRIAM...bo tez znalazlam co oznacza ten kod :tak: (bialkomocz jest pod tym samym kodem co obrzeki wiec chyba musial tak napisac)
Mysle MADZIK ze najlepiej sie skonsultowac z jakims innym lekarzem...
 
Do góry