reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama i Ja FOTO :)

reklama
danuska, pieknie wygladasz na 16 latek!! mozemy sobie reke podac hihi
Wczoraj slysze dzwonek do drzwi, otwieram w dresie, nieumalowana..stoi facet i mowi: JEST MAMA ALBO TATA W DOMU? A ja mówie: niieeee... to on: NIE MA NIKOGO DOROSLEGO? A jado niego: niieee, ja tu jestem panią domu..... A ten do mnie: O KURCZE, SORRY, TAKA MLODA PANI:)
Nosz...potraktuje to jak komplement hehe bo to nie pierwszy raz jak ktoś do mnie tak mówił:)hihi
 
danuska, no u mnie to hardcore:):)

Miczka, kurcze tak na szybko nie wiedzialam co mu odpowiedzieć, potem dopiero przychodzą takie myśli, co by mozna odpowiedziec hehe

tak samo kiedys listonosz przyniosl list dla A. i mówi że mam podpisać...i sie pyta czy jestem córką A. chyba mu było glupio jak powiedziałam że żoną hehe
 
Ostatnia edycja:
danuska oslupialam :szok::szok::szok: jak moglas byc tak nieostrozna w wieku 13 lat :-D masakra dziewczyny jak wy super wygladacie.

dodi padlam :-D:-D:-D no tak, skad mial wiedziec ze ty jestes matka dwojki dzieci :-D ja bym potraktowala to jako mega komplement hehe
 
reklama
Do góry