reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama i Ja FOTO :)

reklama
hmmm... wygrzebałam tylko takie. Wory pod oczami, bez makijażu, po prostu po ciemku nie oglądać bo wystraszyć się można :-D

2mwfdd3.jpg
dd013k.jpg
 
magia chyba date urodzin Ci źle wpisali !!! jej jak Ty młodo wyglądasz :-D:zawstydzona/y:
miczka matko kochana następna młodziuchna :-D:zawstydzona/y:
maqnio Ty to zawsze śliczna niema to tamto hahahha :-D
 
magia no nareszcie kobitko!!dzieki wielkie!chryste panie gdzie ty masz te 37 lat!?!? super wygladasz! a Łukaszek - skóra z Ciebie zdjęta!
miczka cudna jestes!!! kobieto chcesz zobaczyc wory pod oczami? - zapraszam do mnie:biggrin2:

magia, corin, wisienko..i wy wszystkie kochane babki po 30-tce, jak bede chciała kolejnego dzidziusia to melduje sie u którejs z Was z prosba o jego urodzenie co by te super geny mlodosci mojemu dziecięciu przekazac!!!:-D:-D

psociu kochana to ja mam super zonke:* a nawet dwie..tak tak...o tobie mowa wisienko:* (jezu jaky ktos nas tak poczytał, to jeszcze nas pozamykaja..bo bigamie czy cus zaczynamy tworzyc:-D, nie to nie bigamia, bo my same baby..:-D)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry