reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama i Ja FOTO :)

Obraz 077.jpgObraz 079.jpgJa wiem, że to jest temat Mama j ja, ale może nikt się nie pogniewa jak rozwiniemy go jeszcze na Tatusiów ??? :-)
 
reklama
Gocha synek kopia taty:)a tego biustu to nie ma co zazdroscic dla mnie to udreka ,ciezko znalezc jakiec ubrania pasujace w biuscie no niby schudlam ale jak w co wejsc przyjdzie to w biuscie sie niemieszcze ech...
 
alex super foty!!Alex to naprawde mega przystojniak!
wisienka slicznie wygladacie, a Milka jak prawdziwa księżniczka!!!
teska super zdjęcia Kochana!!
psota ja Cię Fruzia będzie miała super teściów,a Dawidus jak słodka beza, normalnie od zacałowania:*:*
mailuj super i faktycznie Krzyniu to Twoja kopia!!!
 
Ale Panie pieknie wygladaja ze swoimi pociechami <3 laseczki jedna po drugiej ^^
Gocha synus kopia taty :-D
Psota mam taka sama butelke antykolkowa z dr.Brown's, a Dawidek jak wciaga mleczko :-)
Teska figura swietna, nie narzekaj kobito bo nie ma na co :-) a biust rzeczywiscie... imponujacy ^^ ja to mam nawet teraz w czasie karmienia takie male ze szok, az dziw ze w nich mleko jakies jest :-D
alex haskiemu zaloz siodlo i posadz malego :-D ja tak jezdzilam na boxerze jak bylam mala :-D a maly to juz jest wale nie taki maly, to troszke mniejszy wielkoludek ^^
dodi ty to chyba jestes starsza siostra swoich dzieci :-D nie zdziwilabym sie gdyby cie o dowod w sklepie pytali :rofl2: tylko pozazdrosic urody :zawstydzona/y:
 
WYdruska! u Was ta mala to taka mieszanka wyszla jak i u nas. Mala po mnie ma usta i doleczek pod noskiem, tak samo jak i objetosc,kolor oczu i wloski chyba tez po mnie beda( no chyba ze sie pokreca pozniej po tatusiu), a po D ma ksztalt oczu, czolko i usmiech.
Ps. piekna rodzinka <3 <3 <3
 
reklama
Do góry