reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
Ja mialam dzis wychodne z przyjaciolka i powiem tyle: MIEC PRZYJACIOŁ-BEZCENNE:tak:Przyjaciolka(ktora byla nota bede swiadkowa na moim slubie wiec jest mi najbardziej jak sie da od serca) kupila sobie mieszkanie-ciasne ale wlasne!!!Wprawdzie musiala brac kredyt 30tys ale byla tak rozpromieniona faktem wlasnego kata,ze obie az mialysmy lzy w oczach ze szczescia.Siedzialysmy,zajadalysmy truskawki mimo ze zimno jak cholera i urzadzalysmy w myslach kazdy kat jej nowego mieszkanka.Tak sie bardzo ciesze ze jej sie udalo wreszcie!Wiecie,ze jestesmy ze soba tak zwiazane ze kilka razy tego samego dnia mialysmy takie same sny a wierzcie lub nie,ale zareczylysmy sie ze swoimi chlopami TEGO SAMEGO DNIA!Nasi faceci sie nie zgadali ze soba zwlaszcza ze ja wtedy bylam w tunezji a ona w polsce),a i my obie na maksa zaskoczone ze chlopy startuja do nas z pierscionkami tego samego dnia na dodatek:-D
 
a ja dziś zjadłam na obiad schabowego:-D lekko smażonego:-D
Oraz zaszalałam i zjadłam na spokojnie pierwszy raz ciasto:-D takie toffi i z czekolada, aaaa i 5 sztuk ptasiego mleczka:-)
mniammm:-)
 
w niedziele powtórzyłam dzień ciastowy i z ptasim mleczkiem, ale widać ze albo czekolady albo truskawek mały nie toleruje bo chyba mu lekkie plamki uczuleniowe wyszkoczyły:baffled: Niestety nie wiem od czego bo zjadłam wszystko naraz:-D
Ale dziś juz zero takich produktów co by dzieciaczek uczulenia nie dostał:tak:
 
Ja w weekend zaszalałam, zjadłam koktail truskawkowy, torcika z wiśniami, pół butelki wina :-) pizza, gyros o słodyczach nie wspomnę :-D Aaaa i kupiłam sobie sukienkę na wesele, bo do tamtej muszę trochę schudnąć:tak:. Nie zmarnuje się, patrząc na częstotliwość wesel w to lato.
 
ah widze ze szalejecie dziewczynki.
Wczoraj kupilam sobie dwie bluzki z promocji i staniczek,chcialm jakas spodnice ale d**a nic nie bylo jak byly to brzydkie i po 50e:baffled:
Zjadlam kebaba,lody i ciasto u kolezanki i wczoraj poraz pierwszy od 6tyg ziemniaki:-)
 
reklama
A ja dzisiaj po ostatnim karmieniu wypiłam piwo Reds ten mały no tak za mną chodził że szok,mam tylko nadzieje że mała jak zawsze po spi do tej 6-7 zanim te % zemnie ulecą :eek:ale musze wam powiedziec że pycha jednak to prawda że zakazany owoc najlepiej smakuje :-D
 
Do góry