reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
ja byłam dzis u kosmetyczki:-) manicure, pedicure, regulacja brwi:-) wreszcie czuje sie jak kobieta:-D
miałam jeszcze po sklepach pochodzic ale tyle mi zeszło ze nie było juz czasu, jutro nadrobie;-)
 
nik_a a mogę spytać czy Ty jesteś po studium kosmetycznym czy po licencjacie z kosmetologii? Bo zastanawiam się nad kształceniem w tym kierunku tylko nie wiem czy kompetencje osób z takimi wykształceniami się różnią i chciałam Cię spytać. TZN czy kosmetyczka po studium i po studiach licencjakich może wykonywać to samo i pracować w tych samych miejscach? Czy teraz wymagają studiów?
 
Ja jestem po studium, bo jak się uczyłam nie było mnie stać na te studia- są dość drogie, jak wszystkie prywatne chyba. Co do różnic, to godzin pracowni jest tyle samo ( a to jest najważniejsze) na studiach masz dużo więcej teorii. Kończąc studium i licencjata masz takie same uprawnienia, więcej możesz robić po magistrze z kosmetologii, ale z tego co wiem, to od tamtego roku już takiego tytułu zdobyć nie można
 
Nik_a cyli z tego co widzę to nie ma co przepłacać. Porównywałam ceny i studium jest połowę tańsze za rok. (licencjat 5000 za rok, a studium 2700) przy czym licencjat trwa 3 lata a studium tylko 2.
 
reklama
Zajadam właśnie truskaweczki ze śmietanką (12 % :-D ) i Was podczytuję. Mam już nową fryzurkę na głowie, nowy kolorek i jestem zadowolona :-) z ceny też, dałam 110 zł :tak:
 
Do góry