reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
maniulka- ja już nie karmię więc Reds-em delektuję się co jakiś czas :-)

no i ja, jako Mama Egoistka, zostawiam moich facetów 15 sierpnia i wybywam na koncert Madonny do Warszawy...mam nadzieję, że jakoś to przeżyja...hihihihi:-D
 
ja na razie od dwóch ygodni ciagle truskawki - w cukrze ze smietana w koktajlu w cieście...mmmmmmmmmmmmmm aż skóra zaczyna mi pachnieć truskawkowo:-D
 
Ja też redsa jabłkowego od czasu do czasu popijam... A przed chwilą dzwoniła mama, żę przyniesie mi pierogów z truskawkami bo zrobiła mnóstwo... Mmmmmiam:-):-)
 
ja tez sie zadowalam kulinarnie jako niekarmiaca mama,a wlasciwie trunkowo-wczoraj mielismy gosci i popijalam sobie Bayleysa(butla bez dna!) i białe Martini:tak:
 
ja, mimo, że karmię też pozwoliłam sobie na odrobinę martini ;-) najbardziej lubię z sokiem porzeczkowym i lodem :-)
 
reklama
Dominika - nie piłam nigdy z sokiem porzeczkowym... A sok porzeczkowy uwielbiam, więc to może być niezłe połączenie:tak:
 
Do góry