reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam ząbek!!!

Gratulacje dla zęboludków :laugh2::-D:laugh2:

U nas chyba 12 sztuk, ale nie jestem pewna, bo z tylu nie daje rady policzyc :-p

No i dalej mamy problem z myciem zebow, bo Sara tylko "sia sia" czyli sama :baffled::-p
 
reklama
Gratulacje dla zęboludków :laugh2::-D:laugh2:

U nas chyba 12 sztuk, ale nie jestem pewna, bo z tylu nie daje rady policzyc :-p

No i dalej mamy problem z myciem zebow, bo Sara tylko "sia sia" czyli sama :baffled::-p
u mnie to samo i juz widac efekty mycia samemu bo z tylu ma lekko zolte zeby ale inaczej niz sama juz nie wchodzi w gre :no:

u nas dopiero pierwsza trojka wszyla chyba z 6 miesiecy nic sie nie dzialo wiec mamy 13 zeba ;-)
 
Doliczylam sie - jednak 12 sztuk na stanie - 1,2 i 4-ki :tak::-) Trojek i piatek jak narazie brak, chociaz dziasla sa napuchniete i twarde jak kamienie :blink:

No i pozwolila mi w koncu wczoraj umyc sobie zeby :-)
 
Oliwier ma komplet do 4 już od pół roku, ale właśnie wyłażą mu na dole 5 i od 3 dni gorączkuje, czego wcześniej nie było. Czy Wasze pociechy też gorączkowały przy ząbkowaniu/ ciekawa jestem ile dni to może potrwać, bo już mam dosyć :szok:
 
Sara ma 12 sztuk - wg bilansu - czyli jednak moje obliczenia byly ok :-p;-):-)

Ola (witaj tak w ogole po przerwie :-)), Sara miala lekki stan podgoraczkowy przy 4-kach bodajze i brak apetytu przez jakies 2 tygodnie - do momentu przebicia sie zabkow :tak:

Bedytka, to jeszcze 2 i bedzie komplecik :-):tak::-)
 
U nas podobnie jak u Bedyty 18 zabkow, a moze i 19 bym sie doliczyla... Ostatnie dwie piatki w kazdym razie tez na dniach.

Ola, nasza Jagoda prawie nie goraczkuje, ale za to strasznie sie przeziebia, co wychodzi jej zabek jeden to mamy przeziebienie i to dosc duze...
 
ola może gorączkować dopóki ząbek się nie przebije:tak:
a ja koniecznie do dentysty z Alką muszę, mam wrażenie że w 4 ma dziury:shocked2:
a no i swoją piękną 1 ubiła, lekko na szczęście, chyba będzie to samo co z Wojtkiem, ten już wszystkie jedynki pokaleczył...
 
reklama
U nas właśnie przebiła się dolna 3 czyli na stanie 13 sztuk:-)
Ola, Ala jak narazie przy żadnym ząbku nie gorączkowała, więc Ci nie doradze.
 
Do góry