reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

pasta elmex z obrazkiem myszki, Wojtek też tylko elmexu od początku używa, teraz już normalnego, moja dentystka tylko tą dzieciom poleca:tak: to też stosujemy:tak:
ząbki wszystkie czyli 20:-)
a u Wojtka 27:-D:-D:-D
 
reklama
Jak tam stan uziebienia? ;-):-)
Mam pytanie odnosnie past: jakich teraz uzywacie? Mam teraz dla Sary Colgate 0-2lata, no i zorientowalam sie, ze przeciez my juz po 2.urodzinach ;-):-pi ze moze ta co mamy jest juz za slaba :confused:

U nas na stanie 16 sztuk, co do past to używamy Ziajki. Sandra myślę, że colgate jest ok. bo w tej chwili to dzieciaki większość pasty połykają :sorry2:
 
No wlasnie poprzednio mialam Elmex, ale jak musialam kupic nowa to akurat nie bylo, wiec wzielam Colgate - chyba wroce do Elmexu :tak:
Piekne usmiechy maja Alutka i Wojtek :-):tak::-)
A jak Wojtek i aparat? Zdjeli mu ta gore? Robicie dol??

AgaMonika, polecialyscie do przodu z zabkami ;-) :-)
 
My nadal nenedent bez fluoru i to się nie zmieni, dopóki młody nie nauczy się wypluwać piany z pastą z ust.
 
Ostatnia edycja:
U nas zebow 16, pasta raczej dla dzieci choc czasami sie mlody uprze i musze mu dac trocge 'doroslej'.
 
U nas zebow 19, czekamy na ostatnia piatke. A uzywamy od roku Elmexa. Zwlaszcza, ze mamy kubeczek i Jagoda go uwielbia. Szkoda tylko, ze zamiast plukac buzie to polyka wode z kubeczka, a dopiero potem pluje ;-)
 
U nas zebow 19, czekamy na ostatnia piatke. A uzywamy od roku Elmexa. Zwlaszcza, ze mamy kubeczek i Jagoda go uwielbia. Szkoda tylko, ze zamiast plukac buzie to polyka wode z kubeczka, a dopiero potem pluje ;-)
komicznie to musi wyglądać:-):-):-)
Alka pluje bez wody, tylko pianą z pasty, i w zasadzie nie płucze ust po myciu;-)
 
reklama
U nas brakuje juz tylko piatek.
I pasty tez uzywamy z fluorem elmex.

Mati nie plucze i nie pluje. Ale daje mu naprawde minimalne ilosci. No i myjemy przed kazdym spaniem, czyli przed dwoma drzemkami i glownym spaniem. 3 razy.

On myje po swojemu, a ja druga szczoteczka po swojemu ... hehe. Zgrany z nas duet.
 
Do góry