reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

a tak, tak ,ja serkiem wiejskim tez objadałam się jakis czas temu, w ogóle mialam fazę na wszelkie twarożki mniam mniam
 
reklama
U mnie serek wiejski został na razie oddelegowany. Przejadł mi się bo pierwsze 3 miesiące przy tych okropnych mdłościach tylko to mogłam jeść... Teraz mam często chętkę na zielonego ogórka do kanapek i oliwki ( potrafię zjeść woreczek dziennie), a z owoców na kiwi... Dzień nie minie spokojnie jak nie poskubie sobie słonecznika lub dyńki, a dziś odkryłam czarna porzeczkę w czekoladzie...pycha... Czasem mam też napad na bułke z tuńczykiem, cebulą i ogórkiem kiszonym. Ogórka zazwyczaj zjem jednego, ewentualnie dwa, ale woda z ogórków należy tylko do mnie i brzuszka...
Z obiadowych rzeczy to zupki: rosołek i pomidorowa, a także kasza gryczana z gulaszem... Aż się głodna zrobiłam.
 
odkąd wyczytałam ,że pistacje są doskonałe na anemię, wcinam je codziennie ,mniam.
A na obiadek dzisiaj kurczak w sosie słodko-kwaśnym.
 
śledzika to ani razu w ustach nie miałam w ciąży
serek wiejski z miodkiem hmmm pychotka :tak:
a wieczorami do filmu włączyła mi faza popcornu z mikrofali :rofl2:
 
Futrzaczek ten popcorn to tak jak u mnie! Film bez kukurydzy to film stracony! A wcześniej to jakoś bez szału.
 
Dobrze, że oddaliśmy mikrofalę, bo czuję ,że też bym szalała z popcornem.Najgorzej ,że lubiłam ten z masłem, a on ponoć jest mega sztuczny, dodają jakiś sztuczny składnik,aromat który powoduje potem alergie i inne problemy.
 
marzena- u mnie właśnie też wcześniej bez szału:-p a teraz jak najbardziej na :tak:
jaipur -mi ten z masłem nie podchodzi , lubię zwykły :tak:
 
reklama
Do góry