reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
jak chodzi o pierniczki jeszcze to mojhe się piecze (jak ja wczoraj) i od właśnie wczoraj leżakują do świąt - to i lepiej bo na święta mniej roboty bo pierniczki będa już gotowe:tak:

a jeśli chodzi o pasztet...
jak powiedziałam bratowej ż enie jem bo w ciąży nie można .. to mnie zrypała i powiedziała ze jej w szpitalu co 2 dzięń na śniadanie dawali (a dużo lezała bo miała komplikacje)
więc teraz nie wiem jak z tym pasztetem jest:sorry2:
 
he he mojemu tak się ostatnio spodobało klejenie pierogów że dziś robi ruskie:)))) pychotka, tylko farsz trochę przepieprzył
 
Kamcia pierniczki, właśnie, przypomniałaś mi! Do Świat będą jadalne, a nie umiem się bez ich zapachu obejść od lat. Muszę się za nie wziąć jak najszybciej. I chyba bigos wcześniej nastawię.
 
A ja wczoraj robiłam szarlotkę-pycha wyszła :happy:
Dzisiaj mnie naszło na coś-sama nie wiem jak to nazwać. Wzięłam cebulkę, paprykę i chudą wędlinkę i przysmażyłam i poddusiłam na patelni z przyprawą do gyrosa, na końcu dodałam ketchup i trochę wody, a później makaron świderki. Wiecie jakie to pyszne było? Cała rodzinka się zajadała, a takie niby nic :-D
Mój mąż się ze mnie śmieje,że nie wie co ja tam mam w brzuchu, ale na pewno lubi wszystko co pomidorowe :-p
 
reklama
Do góry