reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

no ja z ta cola mam tak samo, ale jak czytam o tym twoim chrzaniku to powoli smaczek mnie na niego bierze :tak: ja na szczescie na lasagne nie stracilam apetytu moglabym ja jesc kilogramami, to same spaghetti, a wczoraj moja tesciowa wyczytala w moich myslach, zajerzdzam do niej, atam co? Mmm pychota bigosik z makaronikiem, a na deser co? Salatka sledziowa :-D kochana tesciowa uratowala mi wczoraj zycie tymi smakolykami ;-)
Dziewczyny, a czy ktoras z Was jadla pomelo z biedronki? Taki jakby duzy grapefruit tylko slodki i zolty, sa one na kg i pakowane w takie czerwone siateczki. Ja ciagle musze cos mlocic i wcinam to codziennie
 
reklama
Ja to wczoraj zajadałam pomarańcze z biedronki:) Kupiłam według instrukcji koleżanek z forum i są przepyszne. Na takie pomarańcze czekałam 2miechy.
 
Mandrzejczuk Pamelo jest przepyszne i są dwie odmiany żółte i różowe, ale trzeba dobrze trafić ja ostatnio kilka razy kupiłam i były strasznie suche w środku zero soku, z doświadczenia wiem że najlepsze są dopiero od grudnia tak jak się na nie sezon zaczyna.
Ja wczoraj pochłonęłam koreczki śledziowe wiejskie, meksykańskie i wawelskie PYCHAAAAA
 
Pomelo dobre są,ale właśnie czasami różnie można trafić, ktoś może wie jak odróżniać te dobre(dojrzałe i soczyste)?

Dzisiaj dopadłam kurki w occie ,mniam.
 
A u nas pizza :-) Pizza jest debeściak bo ma wszystko na raz w jednym kawałku i nabiał, i węglowodany, i mięsko, i warzywka :tak: I kalorie :zawstydzona/y: Ale co tam.
 
Pizza pycha-u mnie była wczoraj,ale taka własnoręcznie robiona i była pychaaaaa (choć dodałam odrobinkę za dużo chili) ;-)
Dzisiaj po zajęciach zajadałam się bigosem i sałatką z gyrosa,ale już kupiłam w sklepiku sos boloński i jutro będzie spaghetti :-p
 
ja pomelo tylko w biedrocne kupuje i zawsze udaje mi sie trafic na te dobre, wogole warzywa i owoce to tylko biedronka, maja najlepsze pomidorki, takie twarde i pachnace ziemia, a nie masluki jak w Kauflandzie, a wracajac do pomelo to ja zawsze staram sie wybierac te najwieksze i takie co maja jak najwiecej kolorku
 
reklama
Ja mam dziś znowu ochotę na śledzia ale boję się,że to może przez nie też wczoraj umierałam. 9 godzin po zjedzeniu mi się dalej nimi odbijało:(
 
Do góry