reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
a mój nie rośnie zwe mną tylko przede mną:szok:
jak staniemy przed lustrem to ma 2 razy większy brzuch niż ja...
jak się zapuścił w poprzedniej ciąży to tak mu zostało.,... haha:-D ale muszę go namówić na jakąś dietę:tak:

ja tro jem co popadnie... ale uwielbiam majonez do wszystkiego:tak:


najlepsze to jadłam nie będąc w ciąży ... bo robiłam naleśniki z nutellą.. a do tego wkładałam 2 parówki(kiełbaski) , zwijałam i wcinałam:-D:-D:-D:-D pycha...
a w ciąży chyba bym zwymiotowała jakbym miała to zjeść:-p
 
Mój mi dzisiaj kawałek ciasta z kremem i bitą śmietaną kupił, zjadłam i tak mnie zemdliło że zagryzłam to ogórkiem kiszonym:)) aż byłam w szoku bo kiedyś na samą myśl o takiej mieszance bym zwymiotowała:/
 
Nie wiem co się ze mną dzieje ale coraz częściej mnie nachodzi na "fast foody" dzisiaj na kebab z kurczaka w chlebie nan z sosem czosnkowym, a teraz mam ochote na placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem.
 
A ja dzisiaj mam akcje na kiszone ogórki:) mój M kupił je dwa dni temu dla siebie bo ja nie jadłam, a dziś pożarłam mu wszystkie:))))
 
Przed chwilą pożarłam chińskie z restauracji. Kawałki kurczaka w cieście, sajgonki, surówka i do tego mega słodko-kwaśny sos, lekko pikantny do maczania. Ogólnie chińskie mnie nie kręci ale akurat to danie przez ten sos jest super.


Ale wiecie co mnie narazie cieszy? jak sobie pomyślę o czekoladzie, cukierkach nadziewanych itd to mnie odrzuca. A chipsy ??!! o fuuuuj!!!

Ostatnio marzyła mi się taka kolacyjka z mężem - deska serów różnistych (taka feta twarda, camembert - mój ojciec przywiózł mi kilka razy taki typowy francuski, trzeba było trzymać go w pudełku bo śmierdział że hoho ale jaki pyszny! maślany! słony! ) Do tego bagietki czosnkowe, tzatziki, oliwki z pestką te wielkie i słone, i wino... No to z tego wszystkiego to mogę sobie bagietkę zjeść i może oliwki.
 
Ostatnia edycja:
Jejka jak czytam o tych waszych eksperymentach to :szok::szok::szok::-D
Ja tam straciłam smaka na moje ukochane orzeszki w każdej postaci i z każdym dodatkiem :-( teraz jak czuje to fujjjjj
 
Zamówiłam dzisiaj pizze i inne specjały na sobotni obiadek- przed ciążą wsuwałam cała sama, dzisiaj tylko kawałek zjadłam i dalej nie poszło.To samo lazania, ble..
Nic mi nie smakuje, no chyba ,że jak papier toaletowy:-D
Ciągle tylko pije i tego nigdy dość, najlepiej woda solo,albo pół na pół z sokiem
 
taaak, u mnie też woda smakuje najlepiej :tak: Niby mam ochotę coś zjeść, a jak się za to zabieram to zjem połowę i koniec. Tak raz na 3 dni zjem coś ze smakiem ;-)
 
reklama
A ja moje drogie musiałam dzisiaj zjeśc chrzan:tak: myślałam że mnie skręci jak nie zjem, poszłam do biedronki kupiłam i zjadłamm kiełbaskę z chrzanem ależ była pyszna, nigdy mi tak nie samkowała:-D
A na kolację mam z córką makaron z kurczkiem, brokułami w sosie śmietanowym mniam mniam
Zapomniałąm dodać że musiła być dzisiaj cola, czemu to taki łąsy napój, jak człowiek zobaczy to by pił litrami
 
Do góry