reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

ja przed ciążą wcinałam słodycze jak szalona, przed pierwsza też , a wciążach zero słodyczy...
czasem jak mam chęć to zjem paczkę ciastek:-D ale to raz na jakiś czas:-p

bardziej wolę kwaśne albo tyakie nie wiem jak wytłumaczyć soczyste jedzonko...
np własnie sosu grzybowego mało jem bo dla mnie jest mało pikantny , a pomidorówkę mogę wcinać...:tak:bo kwaśniejsza...
albo lasagne zjem , ale już pulperów w sosie to nie bardzo :sorry2:
 
reklama
ja na poczatku to mialam bzika na punkcie cytryn wypijalam sok a pozniej jadlam to co w srodku ale juz mi przeszlo i dobrze bo pozniej usta mnie bolaly;)
 
mmmmm moje zapiekaneczki z grzybkami wyszły przepyszne :-)

takie jak to kiedyś robili w barach mlecznych:-p hehe pamiętam u mnie jeden taki stał (już go dawno nie ma) i tam jadłam pyszne bagietki i zapiekanki z grzybami.. mniami mniami....
 
dania kultowe- rzodkiewki ze śmietaną,pomidory ze śmietaną,ogórki ze śmietaną, ogórki&pomidory ze śmietaną :-D

tym sposobem od 3 dni robię gołąbki,nawet nie odmroziłam mięska:-D
 
Tak sobie pomyślałam, że podzielę się z Wami przepisem na pyszną, zdrową, szybką i ostatnio moją ulubioną rybkę zapiekaną ze szpinakiem i mozzarellą.
Skłdniki:
2 filety ulubionej rybki (ja używam dorsza)
opakowanie szpinaku mrożonego, rozdrobnionego
opakowanie tartego sera mozzarella z Biedronki (taki w zalewie nie bardzo się nadaje bo przy dłuższym zapiekaniu staje się wodnisty)
1 pomidor
ulubiona przyprawa do ryb (ja uzywam Kamis)
sól, pieprz i chili, bazylia

Przygotowujemy filety, posypujemy przyprawą i odkładamy na blaszkę.
Rozmrażamy szpiak na patelni na masełku, doprawiamy solą, pieprzem i odrobinką chili, ściagamy z gazu. Najlepiej jak ostygnie (choć jak się spieszę to nie czekam) mieszmy z mozzarellą.
Nakładamy farsz na filety i wkładamy do piekarnika rozgrzanego do 200 stopni na ok 20 min.
Po wyjęciu z piekarnika nakładamy na każego fileta pomidory pokrojone w plasterki. Posypujemy bazylią. Gotowe!

Ja podaję tą rybkę z ciepłą bagietką czosnkową i jakaś prostą sałatką np. sałata lodowa, czerwona papryka, kukurydza, ogórek świeży, oliwa z oliwek.

Mam nadzieję że Wam posmakuje!
 
reklama
heheh te dania ze smietana najlepsze.. też uwielbiam....:tak:

dziś pożarłam kolejna bagietkę.. ale niestety chyba nie chciała być pożarta przeze mnie.. i uciekła:dry:


musiałam zjeść coś lekkostrawnego... bo źle się czułam... yhhnhhh
czyli... : zupka chińska krabowa:sorry2::-D
 
Do góry