reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
ciiiii
tylko przepisy moje drogie :-)

Jakoś do tej pory były również różne komentarze i nie było problemu. Coś się zmieniło ?? Z tego co wiem to przepisy bez komentarzy są w karmieniu dzieci.


Co do zupki to wyszła dobra. M zachwalał a ja zjadłam ze smakiem ale bez szału.Większe WOW zrobiła na mnie ostatnia zupa koperkowa (ale to z przepisu mojej cioci).
 
o wybacz jolek... własnie zauwazyłam ze to nie wątek dla dzieci :zawstydzona/y:

zmyliła mnie ta tabelka z przepisami i to jeszcze na brązowo napisana bo w tamtym watku też była podobna...

jasne że nic się nie zmieniło w tym temacie
 
o wybacz jolek... własnie zauwazyłam ze to nie wątek dla dzieci :zawstydzona/y:

zmyliła mnie ta tabelka z przepisami i to jeszcze na brązowo napisana bo w tamtym watku też była podobna...

jasne że nic się nie zmieniło w tym temacie

He he a ja myślałam że coś mnie ominęło ;-)
 
Super szybki niedrogi deser dla mam i maluszków:)

Pannakota

0,5 l jogurtu naturalnego
Galaretka o ulubionym smaku (polecam agrestową)
Tabliczka czekolady
ulubione owoce

Galaretkę rozpuścić w pól szklanki wrzącej wody. Jogurt ubić mikserem na puszystą masę i dodać ostudzoną galaretkę. Masę przelać do miseczek i wstawić na kilka godzin do lodówki żeby stężała. Czekoladę rozpuścić w kąpieli wodnej. Jak deser stężeje wyciągnąć z lodówki zanurzyć miseczkę w gorącej wodzi,żeby zawartość łatwo odeszła i przełożyć na talerzyk. Polać czekoladą i przyozdobić owocami.

(Ja zamiast polewy z czekolady polewam sosem czekoladowym z butelki)

Pychotka:)
 
Ostatnia edycja:
a ja dzisiaj robiłam blok czekoladowy .. na szybko i bez pieczenia ;-)

250g margaryny roztopić w pół szklanki wody
dodać 1.5 szklanki cukru i rozpuścić na ogniu
poczekać aż lekko przestygnie i wsypać całe opakowanie mleka w proszku
zapomniałam o 3 łyzkach kakao :-p można dać więcej jak ktoś lubi ciemniejsze!!!
wymieszać je z mlekiem i wsypać z mlekiem razem :-)

na koniec dorzucić opkruszone herbatniki i orzeszki włoskie
Energicznie mieszać poniewaz szybko robi się twarde
można też dodać rodzynki , orzechy laskowe , wiórki kokosowe badź sezam :-)
wsadzić do lodówki na kilka godzin i gotowe
szybko i pysznie :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry