reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
ja nie jadam pomarańczy ale
jolek

to jest dupka którą widac na zewnątrz , masz jakby taką dupkę ze skórki wiesz chyba jak dupa wygląda:-p
a dookoła normalną skórkę tylko na tej dupce jest akyrat skórka niezrośnięta i stąd widać dupkę:-D

jak klikniesz na zdjęcie to się powiększy i będziesz widziąła o co mi chodzi...

zmykam papa
 

Załączniki

  • Chinese_Orange.jpg
    Chinese_Orange.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
dziewczyny a ja kiedyś wypróbowałam sałatkę ze śledzi z ... pomarańczami! i dla mnie jest pycha (chociaż brzmi dziwnie i nieufnie do niej podchodzą ci co pierwszy raz potem twierdzą że bardzo dobre). Ale tam pomarancze z dupka to kiepskie bo najlepsze są kwaśne.
W ogóle dziewczyny dzięki za uzupełnienie opisu "dupki" i za zdjęcie bo ja już szukałam kabla usb żeby wkleić tutaj zdjęcie własne :D

Jeszcze postanowiłam dopisać, że więcej tu dzisiaj ani jutro nie wejdę bo teraz śledzie za mną chodzą a kupić nie ma gdzie a ja chce! A to przez was! :D Jeszcze mi tu wymyślicie coś czego w lodówie nie mam i będzie afera bo jutro wszyyyyystko pozamykane.
 
Ostatnia edycja:
a ja w nocy zmieniłam zdanie , i wrzuciłam groch do wody... będzie grochóweczka:-D:tak:

pomidorówkę zrobię innym razem... ale taką miałam ochotę na grochówkę.. że to było silniejsze :-D


ja nie jadam wogóle pomarańczy mandarynek nektarynek..
ale jak wczoraj u kumpeli dałam trochę nektarynki Vi... i kawałek przygryzłam żeby zobaczyć czy jest słodka... to tak mi posmakowała że chyba nawet sie skusszę :-D
dodam że nie jadłam bo mi nie smakowało to od lat... soki tez były (i napewno są do teraz) ble...
 
A ja mam dziś ochotę na pampuchy z sosem truskawkowym a nie mam gdzie dzis drożdży kupić ehhhhhhhhhhh :(
A tak wogóle to mój A się smieje że ja teraz nie jem tylko pochłaniam heheheheh
 
reklama
a ja onbiadłam się pycha grochóweczki i jestem zaspokojona :-D


mój D mówie że takiej dobrej jak ja robię to jeszcze nie jadł:rofl2::-)
ale jemu to wszystko tak smakuje co zrobię:tak::zawstydzona/y:
 
Do góry