reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

u mnie już gotowa aromatyczna zupa na podgrzybkach... tylko jeszcze godzina i 18 minut do końca pracy zmywarki i wyjęcia choć jednej łyżki!!:-D
 
reklama
A ja dziś za moje trudy pieczenia uraczyłam się gorrącą szarlotką z gałką lodów,pycha:tak:Szparagów niestety nigdzie u siebie w tej wiosce nie moge dostać.
A co do coli-jest jeszcze taka z herbapolu (jak syrop malinowy), którą rozrabia sie z wodą. Też jest bez konserwantów ale i bez bąbelków. Ale smak ten sam. Same zobaczcie - Cola - Herbapol Ja kupowałam w zwykłym spożywczaku u nas
 
ja dziś nie wytrzymałam i musiałam zakupić puszkę pepsi max, ale teraz gdy już jest w domku jakoś nie mogę się przekonać aby ją wypić, bo wyobrażam sobie, że wlewam ją do butelki i karmię małą ;/ co ta ciąża robi z człowieka ;)
 
reklama
bra, no ta ciąża rozsądku nam dodaje i ostrożności przede wszystkim, a macierzyństwo tym bardziej - zobaczysz. Już w aucie na gaz nie będziesz tak deptać.
persefona, och jak bym sobie podjadła tych Twoich wypieków...

A mój mąż na kolację zaserwował smażonego szczupaka (tego samego co wczesną porą rano tak przeklinałam) i gzik z rzodkiewką i szczypiorkiem z działki:-p.
 
Do góry