reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
nie ma dla mnie nic bardziej niekorzystnego jak wyjście z domu bez śniadania- dzis na pobranie krwi ... wróciłam do domku tak głodna, że wpindoliłam bułkę, a po niej trzy kawałki drożdżówki z rabarbarem... masakra.
 
salsera i bra00721 - no i mnie rozochociłyscie, już nawet sernik przywieziony z Krakowa nie powstrzyma mnie .... jeszcze dzis pędzę po mrożone jagody i maliny jeszcze, bo wczoraj piłam w knajpce przepyszny drink non-alkohol oczywiscie, ze zmiksowanych malin z limonką i musem z gruszek, lodem i pewnie czymś jeszcze, cudo!
 
dzisiaj znowu truskaweczki ;-)!! mniam mniam.. bylo pare dni przerwy, ale dzis juz nie moglam i podepatalam po nie na ryneczek :)
a te jagody z cukrem jeeeeeeeeeeeeeeee <marzy> !
 
reklama
Jak byłam w ciąży z Olcią, to miałam przede wsyzstkim megaaa ochotę na jabłka, we wszelkiej postaci :) robiłam szarlotki, ciasteczka, wkrajałam jabłka do każdego jogurtu i deseru :p
 
Do góry