reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Cześć. SocPat czyli Aniu, trzymam kcikuki. Do pojawienia się miesiączki wszystko jest możliwe. U mnie przyszła 4 dni po terminie, test w terminie byl negatywny.. progesteron w normie i wszystko gra tylko ciąży brak. Ten cykll z clo.
Pamiętałaś :)
Dziękuję za kciuki i za Ciebie również trzymam!!! Trochę siły brakuje na tą walkę, ale nie poddajemy się :D
 
reklama
Dziewczyny robilyscie badania kardotypu jaki podstawowe czy w pakiecie z innymi badaniami sama niewiem co mam zrobic co takie badanie wykryje staramy sie z mezem a boję sie ze moje przyszle malenstwo moze urodzic sie chore. Czy to badanie da mi jakas pewnosc. Pomocy
 
Mój mąż jest do tych badan sceptycz nie nastawiony bo sądzi ze skoro urodziłam 3 zdrowych dzieci to powinno być ok a że 4 ciąża obumarla to przypadek który się nie powinien powtórzyć. Sama niewiem co o tym myslec mam mętlik w glowie jeszcze pewnie się okaze ze nie zdaze z badaniami bo będę w ciąży. Masakra a tu nikogo niema gdzie wy wszystkie jestescie?
 
Mój mąż jest do tych badan sceptycz nie nastawiony bo sądzi ze skoro urodziłam 3 zdrowych dzieci to powinno być ok a że 4 ciąża obumarla to przypadek który się nie powinien powtórzyć. Sama niewiem co o tym myslec mam mętlik w glowie jeszcze pewnie się okaze ze nie zdaze z badaniami bo będę w ciąży. Masakra a tu nikogo niema gdzie wy wszystkie jestescie?
Uważam podobnie jak Twój mąż. Mam troje zdrowych dzieci. 11 lat temu poronilam samoistnie 15 tygodniowa ciaze z przyczyn nieznanych. Mimo wszystko zaszłam w ciążę w tym roku. Spodziewam się genetycznie zdrowego dziecka. Wykonałam tylko na początku ciazy najwcześniej jak tylko można było Nifty...tak dla swojego komfortu psychicznego.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Halo dziewczynki ja tez tutaj jestem i jeeeszcze się staram [emoji12]ten cykl z nowym lekiem Lametta jutro ide na monitoring zobaczyc co urosło i może tym razem sie uda ...[emoji8]
Dziewczynki trzymam za was kciuki i za wasze starania oby się udało [emoji7]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jestem i mysle ze trzeba poddac sie chwili,a co potem to bedzie potem .Teraz zasmucona zastanawiamy sie czy bedzie zdrowe ,a jak sie nie zdecydujemy to bedzie sie zalowac .Badz tu madry i pisz wiersze
 
Zasmucona Ty już sie tak nie smuc tylko działaj jeśli oboje z mężem jesteście zdecydowani.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uważam podobnie jak Twój mąż. Mam troje zdrowych dzieci. 11 lat temu poronilam samoistnie 15 tygodniowa ciaze z przyczyn nieznanych. Mimo wszystko zaszłam w ciążę w tym roku. Spodziewam się genetycznie zdrowego dziecka. Wykonałam tylko na początku ciazy najwcześniej jak tylko można było Nifty...tak dla swojego komfortu psychicznego.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Wogole nie robiłaś badań kariotypu? A w ktorym tc robiłaś Nifty ?
 
Zasmucona Ty już sie tak nie smuc tylko działaj jeśli oboje z mężem jesteście zdecydowani.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Działam razem z mężem to jest nasz pierwszy cykl po leczeniu. Zobaczymy co z tego bedzie zbyt dużo czasu niemam bo latka lecą. Chyba za duzo czytam bzdur w internecie i sama się nakręcam.
 
reklama
Do góry