reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Mamy czas to poczekamy....a cuda się zdarzaja. Myśle, że w głębi serca i podświadomości wierzysz w to i masz nadzieje, bo inaczej nie byłoby Ciebie tutaj[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamy czas to poczekamy....a cuda się zdarzaja. Myśle, że w głębi serca i podświadomości wierzysz w to i masz nadzieje, bo inaczej nie byłoby Ciebie tutaj[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, że mam nadzieję... Ale wiem też, że będzie ciężko, skoro tyle lat i nic, to czemu akurat teraz? ;)
 
Pewnie, że mam nadzieję... Ale wiem też, że będzie ciężko, skoro tyle lat i nic, to czemu akurat teraz? ;)
Czasami tak w życiu bywa.ale nawet jeśli natura będzie się opierała i nic z tego nie wyjdzie to pamiętaj, że masz już dziecko, masz dla kogo żyć, masz o kogo dbać. Kochaj je poprostu i przekaz wszystkie wartości, to co nosisz w swoim sercu najlepsze. Pamiętaj, że są kobiety, które chciałyby byc choć jeden raz w życiu matka, przyglądać się rosnacemu brzuszkowi w ciazy, liczyć kopniaki lecz maja świadomość, że nigdy nie będzie im to dane. Mimo wszystko wierze i mam nadzieje, ze spełnia się Twoje marzenia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czasami tak w życiu bywa.ale nawet jeśli natura będzie się opierała i nic z tego nie wyjdzie to pamiętaj, że masz już dziecko, masz dla kogo żyć, masz o kogo dbać. Kochaj je poprostu i przekaz wszystkie wartości, to co nosisz w swoim sercu najlepsze. Pamiętaj, że są kobiety, które chciałyby byc choć jeden raz w życiu matka, przyglądać się rosnacemu brzuszkowi w ciazy, liczyć kopniaki lecz maja świadomość, że nigdy nie będzie im to dane. Mimo wszystko wierze i mam nadzieje, ze spełnia się Twoje marzenia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To nie takie proste... mój partner jest bezdzietny...
 
A w gre nie chodzi chociaz inseminacje?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Inseminacja to grubsza zabawa. Badania, wizyty w klinice (250 zł jedna), koszt inseminacji... W obecnej sytuacji nas nie stać...
Ale świat się nie skończy jeśli się nie uda :) Jakoś będziemy żyć bez wspólnego dziecka. Jeszcze nie tracę nadziei, że się uda ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć. SocPat czyli Aniu, trzymam kcikuki. Do pojawienia się miesiączki wszystko jest możliwe. U mnie przyszła 4 dni po terminie, test w terminie byl negatywny.. progesteron w normie i wszystko gra tylko ciąży brak. Ten cykll z clo.
 
Do góry