reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Działam razem z mężem to jest nasz pierwszy cykl po leczeniu. Zobaczymy co z tego bedzie zbyt dużo czasu niemam bo latka lecą. Chyba za duzo czytam bzdur w internecie i sama się nakręcam.
To co piszą w internecie trzeba często przefiltrowac zwłaszcza jak wypisują osoby średnio kompetentne z danego tematu. Ktoś chce dobrze ale mimo wszystko sam zle zrozumie i przekazuje tak jak pojął, odebrał dane zagadnienie czy temat jako fakt i tak nakręca się spirala leku. Mój lekarz powiedział mi kiedys, że jak ma kiepski dzień i chce się pośmiać to wchodzi na fora o tematyce ginekologiczno- poloznicze i poprawia sobie odrazu humor.[emoji4] Naprawdę wszystko trzeba filtrować ewentualnie pytać zaufanego lekarza[emoji4] Trzymam za Ciebie kciuki. Ściskam ciepło.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To co piszą w internecie trzeba często przefiltrowac zwłaszcza jak wypisują osoby średnio kompetentne z danego tematu. Ktoś chce dobrze ale mimo wszystko sam zle zrozumie i przekazuje tak jak pojął, odebrał dane zagadnienie czy temat jako fakt i tak nakręca się spirala leku. Mój lekarz powiedział mi kiedys, że jak ma kiepski dzień i chce się pośmiać to wchodzi na fora o tematyce ginekologiczno- poloznicze i poprawia sobie odrazu humor.[emoji4] Naprawdę wszystko trzeba filtrować ewentualnie pytać zaufanego lekarza[emoji4] Trzymam za Ciebie kciuki. Ściskam ciepło.

Dokładnie! Ja też duuużo czytam i czasami jestem przerażona...Ja wiem, że lekarze są różni, ale naprawdę, niektóre kobiety chcą być "mądrzejsze" od lekarzy. Same interpretują wyniki badań, wprowadzają panikę...A jak mi kilku lekarzy mówiło- nie leczy się wyniku tylko pacjenta. Ja te wszystkie "głupoty" co wyczytam staram się weryfikować u lekarza. I najczęściej mnie "prostuje" w temacie ;-)

Ja dziś o 17.30 podchodzę do 3 iui...Nie pokładam nadziei, chciałam podchodzić do ivf po Nowym Roku, ale lekarz namawia, żeby jeszcze spróbować, bo u mnie oprócz tego niedrożnego jajowodu jest wszystko ok (po usg i wynikach hormonów gin "zachwycony" i mówi, że wyniki przeczą peselowi...) tylko nasienie nadal średnie...a poza tym milion rzeczy musi się zgrać....
Ostatnio czytałam ze 3 historie o ciąży naruralnej gdzie wcześniej kilka razy iui,ivf i nic...Jednak zamiast natchnąć nadzieją to doszło do mnie jakie to wszystko skomplikowane i jak mało od nas zależy...



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udalo sie 5 Tydz dzus test jutro dzwonie do ginka szok szok
1508966639-634db4d950ae66ad-aaaaaa.jpeg


Pomyslec ze w tyg dni plodnych dwa razy byly caluski i szok dziewczyny udalo Sue
1 ciaza ivf i teraz naturalnie szok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulowałam już na wątku ivf, ale chyba umknął Ci mój post ;-) Także raz jeszcze gratulacje i spokojnej ciąży!
 
@Peugeotka36 niestety zaraza mnie nie dopadła ;)
@leeleeth @Chrząszczyk 1 dziewczyny koniec czekania na cud. 12 dpo test negatywny :( :(

Aniu, przykro mi [emoji17] zaciskam kciuki za kolejny cykl, No niech wreszcie pyknie...
A Ty w końcu masz jakiegoś lekarza, ostatnia lekarka wydawała się kompetentna ale coś z pakietem było nie halo (w sensie ze nie mogła cię leczyć na niepłodność) dobrze pamiętam? Coś się zmieniło w temacie?


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Aniu, przykro mi [emoji17] zaciskam kciuki za kolejny cykl, No niech wreszcie pyknie...
A Ty w końcu masz jakiegoś lekarza, ostatnia lekarka wydawała się kompetentna ale coś z pakietem było nie halo (w sensie ze nie mogła cię leczyć na niepłodność) dobrze pamiętam? Coś się zmieniło w temacie?


atdc9vvjktz16vlw.png
Chodzę prywatnie i do kliniki leczenia niepłodności na nfz.
 
Hej dziewczynki, wciąż Was podczytuję mając nadzieję, że powiększycie grono brzuchatek :-) :)

Widzę wielkie odejścia i wielkie powroty, kolejne kroki, brawo! Szczerze się cieszę!

@Peugeotka36 gratuluję cudu i życzę nudnej ciąży :-) :)

Ja się dość mocno wycofałam, pierwsze kilkanaście tygodni były koszmarne. To najtrudniejsza pod względem samopoczucia ciąża, za to jak się okazuje, najzdrowsza póki co. Mimo wieku wszystko przebiega podręcznikowo, usg genetyczne i pappa też. Dziś weszłam w 17 tydzień, sama nie mogę uwierzyc, że to już. Czuję ruchy a nawet kopniaczki przez brzuch.

Przedstawiam Wam naszego, najprawdopodobniej synka



Lekarze traktują mnie całkiem zwyczajnie, okazuje się, że dojrzałych ciąż jest mnóstwo i nie ma taryfy ulgowej :rolleyes:

Wysyłam fluidki, ale uwaga, chłopięce :rofl:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry