reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Witajcie dziewczyny. Mam 40 lat i jestem obecnie w 32tc.Nie było łatwo ale po 10miesiacach starań udało się.Na początku ciąży badania,badania i jeszcze raz badania amniopunkcja strach i wyniki-zdrowa dziewczynka.Nie powiem że w tym wieku ciąża jest dla mnie łatwa bo tu coś boli tam strzyka no ale nikt nie mówił że będzie łatwo.
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Mam 40 lat i jestem obecnie w 32tc.Nie było łatwo ale po 10miesiacach starań udało się.Na początku ciąży badania,badania i jeszcze raz badania amniopunkcja strach i wyniki-zdrowa dziewczynka.Nie powiem że w tym wieku ciąża jest dla mnie łatwa bo tu coś boli tam strzyka no ale nikt nie mówił że będzie łatwo.
Pozdrawiam
Super! Powodzenia i mów szybciutko jak to zrobiłaś??? Ja 10 lat i nic...
 
Super! Powodzenia i mów szybciutko jak to zrobiłaś??? Ja 10 lat i nic...
Przez parę pierwszych miesięcy przed @stres , testy i ...rozczarowanie.Odpuscilismy całkowicie myśli o ciąży ale się nie zabezpieczalismy.W kwietniu coś mnie tknelo ze okres powinnam dostać dwa dni wcześniej i pojechaliśmy po test gdzie mój byl świecie przekonany że tym razem też nic z tego i znowu bedzie rozczarowanie.Kupiliśmy,wróciliśmy do domu zrobiłam test i nawet nie musialam czekać odrazu wynik wyszedł pozytywny.Wyslalam mojemu zdjęcie testu z podpisem "witaj tato"był w szoku nie wytrzymał kupił drugi test dla pewności i już wtedy byliśmy pewni.po 2 dniach poszliśmy do.lekarza który potwierdził ciążę i nasze szczęście ma już 32 tygodnie ☺
 
Przez parę pierwszych miesięcy przed @stres , testy i ...rozczarowanie.Odpuscilismy całkowicie myśli o ciąży ale się nie zabezpieczalismy.W kwietniu coś mnie tknelo ze okres powinnam dostać dwa dni wcześniej i pojechaliśmy po test gdzie mój byl świecie przekonany że tym razem też nic z tego i znowu bedzie rozczarowanie.Kupiliśmy,wróciliśmy do domu zrobiłam test i nawet nie musialam czekać odrazu wynik wyszedł pozytywny.Wyslalam mojemu zdjęcie testu z podpisem "witaj tato"był w szoku nie wytrzymał kupił drugi test dla pewności i już wtedy byliśmy pewni.po 2 dniach poszliśmy do.lekarza który potwierdził ciążę i nasze szczęście ma już 32 tygodnie [emoji5]
Super. Napisz jak się czujesz. Ja w niedziele rozpoczynam 29 tc.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super. Napisz jak się czujesz. Ja w niedziele rozpoczynam 29 tc.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj.
Przez pierwsze trzy miesiące bywało różnie. Dochodził stres w związku z badaniami prenatalnymi amniopunkcja i oczekiwaniem na wyniki.Pozniej już było dobrze.Na III prenatalnym USG też wszystko wyszlo dobrze więc teraz tylko dotrwac do porodu bo dwa tygodnie temu pojawiły się u mnie bóle bioder i pleców i okazało sie ze szyjka która była taka jak powinna szykuje sie intensywnie do porodu więc zalecono oszczędzanie się i lezenie. Ogólnie nie jest źle choć pierwsze ciążę znosilam lepiej no ale byłam dużo młodsza.Starsza córka ma 18lat młodsza 13
 
Ostatnia edycja:
Witaj.
Przez pierwsze trzy miesiące bywało różnie. Dochodził stres w związku z badaniami prenatalnymi amniopunkcja i oczekiwaniem na wyniki.Pozniej już było dobrze.Na III prenatalnym USG też wszystko wyszlo dobrze więc teraz tylko dotrwac do porodu bo dwa tygodnie temu pojawiły się u mnie bóle bioder i pleców i okazało sie ze szyjka która była taka jak powinna szykuje sie intensywnie do porodu więc zalecono oszczędzanie się i lezenie. Ogólnie nie jest źle choć pierwsze ciążę znosilam lepiej no ale byłam dużo młodsza.Starsza córka ma 18lat młodsza 13

Witaj to u mnie na odwrot 38 latek corka 8 mscy i teraz 8 Tydz z tym ze corka dlugie lata staran i ivf a Teraz szok naturalnie
Dzus slyszalam serduszko i wierze ze bedzue dobrze
1510850560-cdea065ef19c9142-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj to u mnie na odwrot 38 latek corka 8 mscy i teraz 8 Tydz z tym ze corka dlugie lata staran i ivf a Teraz szok naturalnie
Dzus slyszalam serduszko i wierze ze bedzue dobrze
1510850560-cdea065ef19c9142-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj kochana i gratuluję z całego serca.
Będzie dobrze bo musi nie ma innej opcji i tego się trzymamy.
Ja właśnie leżę i mała nieźle daje mi popalić. Choć czasem boli to uwielbiam jej fikanie.A to nasze szczęście
 

Załączniki

  • 20171031_072643.jpg
    20171031_072643.jpg
    848,6 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Foto 3 d to musze czekac do 25 tc ;)
Z corka tez mam ;)


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Takie zdjęcia małej mam tylko z badań prenatalnych od lekarza prowadzącego nie dostaje zdjęć są kiepskiej jakości.
A to moje ulubione zdjęcie z II USG polowkowego
 

Załączniki

  • 20170911_143126.jpg
    20170911_143126.jpg
    882,4 KB · Wyświetleń: 87
Do góry