reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Dziewczyny wszy ok jest pecherzyk piekny to 5tyg 5 dni za wczesnie ma serce
16/11 usg
1509697563-69b390c35bdcff9f-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cudnie [emoji7]
A ile już ma Malutka, przypomnij mi?
Masz jakieś preferencje odnośnie płci?


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Cudnie [emoji7]
A ile już ma Malutka, przypomnij mi?
Masz jakieś preferencje odnośnie płci?


atdc9vvjktz16vlw.png

7.5 msca je piers tez wiec jaja bo musze Ja oduczac bo powoduje skurcze macicy
Oby zdrowe no a maz chce chlopczyka
Niby czytam ze zaplodnione blisko ovulki to chlopiec a daleko od ovulki tylko w dniach plodbych to dziewczynka no Ale Ja czytam to byly calusy i 6,7/10 daleko ovulki i 11/10 w dniu ovulki [emoji7][emoji7]wiec niespodzianka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
7.5 msca je piers tez wiec jaja bo musze Ja oduczac bo powoduje skurcze macicy
Oby zdrowe no a maz chce chlopczyka
Niby czytam ze zaplodnione blisko ovulki to chlopiec a daleko od ovulki tylko w dniach plodbych to dziewczynka no Ale Ja czytam to byly calusy i 6,7/10 daleko ovulki i 11/10 w dniu ovulki [emoji7][emoji7]wiec niespodzianka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja karmiłam podczas ciąży, i najnowsze badania mówią, że nie ma zagrożenia dla dzidziusia. Ale oczywiście jak czujesz. Ja karmiłam mojego synka do połowy ciąży, potem piersi mnie bardzo bolały i siła rzeczy musieliśmy zrezygnować. A teraz czasem przychodzi sie poprzytulać do cycusia.

Co do tej owulki i płci dziecka to rożnie to bywa [emoji6]
I mnie seksy były niemal tydzień przed i mamy chłopczyka [emoji173]️ i to z jajka, które nie miało ponoć szans na pęknięcie [emoji6][emoji23]
Trzymam kciuki za spokojna i zdrowa ciąże [emoji1307]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
7.5 msca je piers tez wiec jaja bo musze Ja oduczac bo powoduje skurcze macicy
Oby zdrowe no a maz chce chlopczyka
Niby czytam ze zaplodnione blisko ovulki to chlopiec a daleko od ovulki tylko w dniach plodbych to dziewczynka no Ale Ja czytam to byly calusy i 6,7/10 daleko ovulki i 11/10 w dniu ovulki [emoji7][emoji7]wiec niespodzianka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, dajesz ogromną nadzieję!!!
 
Ja karmiłam podczas ciąży, i najnowsze badania mówią, że nie ma zagrożenia dla dzidziusia. Ale oczywiście jak czujesz. Ja karmiłam mojego synka do połowy ciąży, potem piersi mnie bardzo bolały i siła rzeczy musieliśmy zrezygnować. A teraz czasem przychodzi sie poprzytulać do cycusia.

Co do tej owulki i płci dziecka to rożnie to bywa [emoji6]
I mnie seksy były niemal tydzień przed i mamy chłopczyka [emoji173]️ i to z jajka, które nie miało ponoć szans na pęknięcie [emoji6][emoji23]
Trzymam kciuki za spokojna i zdrowa ciąże [emoji1307]


atdc9vvjktz16vlw.png

Oczywiscie nie wierze w te teksty ze idzie wybadac plec


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiscie nie wierze w te teksty ze idzie wybadac plec


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Potwierdzam, że to bzdury.[emoji4] Syna jednego fakt splodzilismy w dzień owulacji, z drugim zaszłam w ciążę dzień po okresie, a teraz celowalismy w córkę. Były wyliczenia, obserwacje itp stosowałam dietę. Czego my nie robiliśmy żeby nam dziewucha wyszła...i co?...spodziewamy się w lutym kolejnego synka. Moja pani ginekolog tez obala ta teorie. Jej drugie dziecko co to niby miało byc corka tez chodzi dziś w portkach i ma zone[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Potwierdzam, że to bzdury.[emoji4] Syna jednego fakt splodzilismy w dzień owulacji, z drugim zaszłam w ciążę dzień po okresie, a teraz celowalismy w córkę. Były wyliczenia, obserwacje itp stosowałam dietę. Czego my nie robiliśmy żeby nam dziewucha wyszła...i co?...spodziewamy się w lutym kolejnego synka. Moja pani ginekolog tez obala ta teorie. Jej drugie dziecko co to niby miało byc corka tez chodzi dziś w portkach i ma zone[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja kumpela 4 dziewczynki i piaty chlopak ze maz nie wierzylJa to chce tylko zdrowe i kropka moze byc druga dziewczynka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja kumpela 4 dziewczynki i piaty chlopak ze maz nie wierzylJa to chce tylko zdrowe i kropka moze byc druga dziewczynka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczynki są super :)
Chociaż moja dziś trochę mnie zasmuciła mówiąc " po co ci ten bachor? One tylko ryczą, srają i śmierdzą "...
 
Do góry