reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Dziewczyny kuzwa kupilam 2 testy nie wytrzymałam 1 zrobiłam. Wyszly 2 kreski ale ta druga baaaardzo bladziutka ale ja widać. Nie wiem co juz myslec az mi sie gorąco zrobilo

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Powtórz za kilka dni. Powinna ciemniec. Tez tak miałam. Gratuluje[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze. Fajnie, że o mnie pamiętasz.[emoji4] Wszystko ok. Mam na koniec września polowkowe. Co u Ciebie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie ze pamietam bylas pierwsza na grupie ktorej sie udalo;)!! I dalas nam nadzieje...
Ja zaczelam starania bowiem moj byl w delegacji 3 msce Wiec wiatropylna Nie bylam ;), wczoraj z testow wyszlo dni plodne wiec dzialamy ..

Jej JuZ polowkowe!! Czas leci a jesli moge zapytac znasz plec?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie nie wiem. Nic mi się nie zgadza. Ovufriend głupiał kilka razy, ja też. Jeśli owu była w 8/9 dc a to możliwe, to po owu miałam bałagan w temperaturze aż miło. Zaczęła iść w górę w 16 dc ale to prawdopodobnie była już implantacja. Ścięło mnie z nóg tego dnia z bólu. A ja znam ten ból aż za dobrze. Zero śluzu płodnego, zero apetytu na serduszkowanie. No cykl stracony. Także nie wszystko jest tym na co się zanosi ;-) ;) A potem dwa dni przed @ test ciemny aż podejrzane. Własny tyłek mnie oszukał :laugh2:
Widziałam dużo wykresów dziewczyn na dupku i temperatura zwykle od razu idzie w górę i to zadziwiająco wysoko (w fl wyżej niż miałam ja). U Ciebie tej reakcji jeszcze nie widać.
Gratuluje dwóch kresek. Nudnej ciazy. Niech maluch rośnie i się rozwija[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli tak to Nie wierze!!! Jestem Tydz Po okresie na kalendarzu aplikacji mam ze jutra mam dni plodne jupilam tesry ovulacyjne i zribilam tak sobie i jest kreskaa druga .... dzis zribie znow , temp 37.2


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak test owulacyjny pokazuje druga kreske to nie ma co czekać. U mnie też dzięki tym testom dowiedziałam sie, że owulacje miewam wcześniej niz przypuszczałam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana jak masz dni płodne to pokazują Ci owu...dopiero jakby Ci wyszły te 2 kreski w terminie @ to może być ciąża...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, potwierdzam. U mnie było podobnie. Ale i tak najpierw na tescie ciazowym zobaczyłam druga jasniutka kreseczke, cień cienia, a test owulacyjny pokazywał jedna kreske. Po dwóch dniach ponowny test ciazowy- juz znacznie ciemniala kreska, a owulacyjny nadal nic. W dzień okresu albo dzień przed chyba dopiero wyszła druga kreska na tescie owulacyjnym.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie ze pamietam bylas pierwsza na grupie ktorej sie udalo;)!! I dalas nam nadzieje...
Ja zaczelam starania bowiem moj byl w delegacji 3 msce Wiec wiatropylna Nie bylam ;), wczoraj z testow wyszlo dni plodne wiec dzialamy ..

Jej JuZ polowkowe!! Czas leci a jesli moge zapytac znasz plec?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, chłopiec. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, chłopiec. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Elegancko!![emoji7]twoj ochroniarz[emoji1]dawaj znac co dalej u was
A mierzylas moze tempke? Bo Ja kiedys tak i znow zaczelam od tego cyklu dokladnie I
warjuje bo wczoraj 37.0 dzis 36.3 a niby ovulke Sie zaczela...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elegancko!![emoji7]twoj ochroniarz[emoji1]dawaj znac co dalej u was
A mierzylas moze tempke? Bo Ja kiedys tak i znow zaczelam od tego cyklu dokladnie I
warjuje bo wczoraj 37.0 dzis 36.3 a niby ovulke Sie zaczela...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W zasadzie to kiedys się tym zainteresowałam ale dałam sobie spokój, bo nie byłam systematyczna. Bawiłam się w testy owulacyjne ale robiłam je rano i późno popołudniu. Wtedy szybciej wyłapać się te 2 kreski na tescie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry