reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Dzień dobry :rolleyes:

@StorAnia wielka gratka Was spotkała, widziałam na żywo tylko dwa razy czarnego bociana. To dobry znak :tak: Apka z której korzystam to ovufriend, ale nie ściągnęłam na telefon, wchodzę normalnie na stronę.

@Beattris na poprawę śluzu polecam probiotyki. Dopochwowe albo doustne, te specjalnie dla kobiet, ginekologiczne. Nie podam nazwy bo mi je zbanuje ale sa ogólnie znane i dostępne.
Część dziewczyn chwali wiesiołka, część nie.

Wybaczcie link zewnętrzny ale chyba odczarowuję forum. Przynajmniej bardzo bym chciała! Z dzisiaj rana.

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 203c407620d8e.jpg

;))))!!!!! Az brak slow !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja narazie uzywam my calendar apke i tez mi zapisuje i dzwoni kiedy ovulka np dzus mi dzwonil czy zapisalam ze okres distalam bo sie spoznia dwa dni no ale nie sadze bo w tym
Mscu opuscilismy sie no maz na delegacji


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Ale wcześnie wstałyście :)
Tylko czy to się sprawdza. Ja mam OVU w bardzo różnych dniach. Raz w 13 dc...a raz dopiero w 17 dc. Mój 2i gin twierdzi, że jednym z problemów u mnie ..to dokładne wpasowanie się :)
 
Dzień dobry :rolleyes:

@StorAnia wielka gratka Was spotkała, widziałam na żywo tylko dwa razy czarnego bociana. To dobry znak :tak: Apka z której korzystam to ovufriend, ale nie ściągnęłam na telefon, wchodzę normalnie na stronę.

@Beattris na poprawę śluzu polecam probiotyki. Dopochwowe albo doustne, te specjalnie dla kobiet, ginekologiczne. Nie podam nazwy bo mi je zbanuje ale sa ogólnie znane i dostępne.
Część dziewczyn chwali wiesiołka, część nie.

Wybaczcie link zewnętrzny ale chyba odczarowuję forum. Przynajmniej bardzo bym chciała! Z dzisiaj rana.

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 203c407620d8e.jpg
Hope ..podziwiam wiedzę
Chyba bardziej powinnam się wyedukować ;)
 
Dzień dobry :rolleyes:

@StorAnia wielka gratka Was spotkała, widziałam na żywo tylko dwa razy czarnego bociana. To dobry znak :tak: Apka z której korzystam to ovufriend, ale nie ściągnęłam na telefon, wchodzę normalnie na stronę.

@Beattris na poprawę śluzu polecam probiotyki. Dopochwowe albo doustne, te specjalnie dla kobiet, ginekologiczne. Nie podam nazwy bo mi je zbanuje ale sa ogólnie znane i dostępne.
Część dziewczyn chwali wiesiołka, część nie.

Wybaczcie link zewnętrzny ale chyba odczarowuję forum. Przynajmniej bardzo bym chciała! Z dzisiaj rana.

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 203c407620d8e.jpg
Gratulacje [emoji8]no proszę może tak jak mówiłam może odczarujesz to forum [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję [emoji4] może spróbuję z tymi probiotykami. Wiesiołka zażywałam kilka miesięcy, ale nie widziałam efektu.

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
(Nie) Dziękuję, żeby nie zapeszać :biggrin2:
@Ansure zgadzam się z drugim ginem, w przypadku ovu rozpiętość może wynosić nawet ponad tydzień. Nie ma innej rady, do 18dc każda okazja do serduszek to Ten dzień ;-) ;) A tak właściwie to nawet dłużej. Chociaż co trzy dni ale cały cykl.

@StorAnia kochana, gdybym to ja wiedziała jak to się stało :-D Nic a nic nie wskazywało, że się uda, bardzo długo. Ani śluzu, ani ochoty (ani razu w tym miesiącu) a do tego połowę miesiąca bez serduszek bo miałam mega focha. Do tego kalendarz wyznaczył mi aż trzy różne terminy i machnełam ręką. Zafisiowałam się na obserwacji kalendarzyka i nawet nie wiem kiedy zleciało.

Dwa miesiące z rzędu brałam probiotyki dla kobiet. Nie robiłam świecy ale też zostawałam z zawartością do rana ( na brzuchu po). Uważałam, że zmarnowałam cykl.

Trzy lata bez zabezpieczania i nic. Olałam i teraz muszę się pozbierać :-D
 
reklama
(Nie) Dziękuję, żeby nie zapeszać :biggrin2:
@Ansure zgadzam się z drugim ginem, w przypadku ovu rozpiętość może wynosić nawet ponad tydzień. Nie ma innej rady, do 18dc każda okazja do serduszek to Ten dzień ;-) ;) A tak właściwie to nawet dłużej. Chociaż co trzy dni ale cały cykl.

@StorAnia kochana, gdybym to ja wiedziała jak to się stało :-D Nic a nic nie wskazywało, że się uda, bardzo długo. Ani śluzu, ani ochoty (ani razu w tym miesiącu) a do tego połowę miesiąca bez serduszek bo miałam mega focha. Do tego kalendarz wyznaczył mi aż trzy różne terminy i machnełam ręką. Zafisiowałam się na obserwacji kalendarzyka i nawet nie wiem kiedy zleciało.

Dwa miesiące z rzędu brałam probiotyki dla kobiet. Nie robiłam świecy ale też zostawałam z zawartością do rana ( na brzuchu po). Uważałam, że zmarnowałam cykl.

Trzy lata bez zabezpieczania i nic. Olałam i teraz muszę się pozbierać :-D

A to dla mnie nowosc na brzuchu Po spac;)), tak zrobie moze to pomaga...;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry