reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Hej Kochane ... jeszcze raz ja (gdzie jesteście ?)
No i proszę... jestem dowodem na to, że organizm szaleje ... Odebrałam moje wyniki FSH i okazało się , że teraz FSH:1.9 ...a w lipcu miałam FSH: 27.1
Oczywiście obniżoną rezerwę jajnikową mam -> to bez dwóch zdań... Ale tak duża rozbieżność mnie zaskoczyła.
Doktor odebrał maila i odpisał :o ... tak więc teraz cykl z clo..1xdziennie przez 5 dni
 
reklama
Hej Kochane ... jeszcze raz ja (gdzie jesteście ?)
No i proszę... jestem dowodem na to, że organizm szaleje ... Odebrałam moje wyniki FSH i okazało się , że teraz FSH:1.9 ...a w lipcu miałam FSH: 27.1
Oczywiście obniżoną rezerwę jajnikową mam -> to bez dwóch zdań... Ale tak duża rozbieżność mnie zaskoczyła.
Doktor odebrał maila i odpisał :o ... tak więc teraz cykl z clo..1xdziennie przez 5 dni
No to trzymam kciuki za udany cykl z clo [emoji110][emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś poszło...na ciaze namówił mnie mąż. Argumentowal, że to już ostatni dzwonek, a chciałby mieć córkę. Wiec dwa cykle czailismy się, że tak to nazwę. Wyliczalismy, aby tylko utrafic przed owulacja...na dziewczynke[emoji12]w trzecim cyklu przystapilismy do działania i udało się. Nie wiem tylko czy będzie dziewucha ale to już przestało byc dla mnie aż tak ważne. Byle zdrowe. Czekam na wynik nifty, mam mieć do wtorku. Wczoraj mialam USG prenatalne. Wszystko ok. Zagrożenie poronieniem chyba już minęło. Jestem dobrej myśli z każdym tygodniem bardziej[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Przed ciaza robiłaś sobie jakies dodatkowe badania?
 
Poza cytologia i ogólnym przeglądem nie robiłam żadnych badań.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
Poza cytologia i ogólnym przeglądem nie robiłam żadnych badań.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
Ja tez mam 3 dzieci juz duże 17.15 i 8 lat same chlopaki.
Poza cytologia i ogólnym przeglądem nie robiłam żadnych badań.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
A teraz jak juz jestes w ciąży robisz jakies badania dodatkowe. Ja podobnie jak Ty mam juz 41 lat 3 dzieci 17,15,8 lat same chlopaki ale jestem po stracie. Tez z mezem planyjemy. Trzymam za Ciebie kochana kciuki i zycze powodzenia.
 
Ja tez mam 3 dzieci juz duże 17.15 i 8 lat same chlopaki.

A teraz jak juz jestes w ciąży robisz jakies badania dodatkowe. Ja podobnie jak Ty mam juz 41 lat 3 dzieci 17,15,8 lat same chlopaki ale jestem po stracie. Tez z mezem planyjemy. Trzymam za Ciebie kochana kciuki i zycze powodzenia.
Dziękuje bardzo ja również życzę Ci powodzenia. Mam podobną sytuację, bo też raz poronilam wiele lat temu. Jeśli chodzi o badania to robie wszystkie te standardowe w ciąży, które zleca lekarz prowadzacy ale zrobiłam tez z wlasnej w zasadzie inicjatywy, a dla swojego spokoju Nifty. Wynik dobry, genetycznie zdrowy chłopczyk.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
StorAnia a może to tylko kwestia wyregulowania hormonów?
Robiłś badania : AMH, FSH, LH, estradiol , progesteron, prolaktynę

Za krwawienie międzymiesiączkowe często odp właśnie prolaktyna - jej nadmiar
Tak twierdzi mój lekarz
 
Do góry