reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

No i troszkę więcej wiem :) wychodzi na to, że różnica wieku międzydzieckiem a kandydatami na rodziców zastępczych nie powinna przekraczać 40 lat. Za 2 lata nie będziemy mogli zaadoptować noworodka, ale z 3-5 latkami nie powinno być trudności :)

Trzymam kciyki
Ale to tak na przyszlosc gdyby ,.....

Link do: Child adoption - GOV.UK

Witaj renia rowniez trzymam [emoji110]masz racje lepiej JuZ probowac niz Po studiach


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki :D wychodzi na to, że na adopcje w UK musimy zaczekać :) ostatni rok przed aplikacją trzeba mieszkać w UK a my jesteśmy tutaj dopiero 9 miesięcy. W każdym razie warto mieć link :)
 
Dzięki :D wychodzi na to, że na adopcje w UK musimy zaczekać :) ostatni rok przed aplikacją trzeba mieszkać w UK a my jesteśmy tutaj dopiero 9 miesięcy. W każdym razie warto mieć link :)

Tak to jedno rok zamieszkania
Jesli idziesz next step dalej mozna dalej czytac ;)
Ale myslmy pozytywnie bys miala swego drugiego dzidzi,w sunsbery znajdziesz super suplementy dla kobiet przed ciaza bo zapewne bierzesz kwas foliowy ,,,,,,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peugeotka36 mama wysyła mi z PL femibion1 :) ale niestety u mnie nic nie pomaga... Mozesz mi napisać w prywatnej wiadomości, czego Ty używałaś przed zajściem w ciążę? sklep mam niedaleko, to postaram się kupić wkrótce
 
Peugeotka36 mama wysyła mi z PL femibion1 :) ale niestety u mnie nic nie pomaga... Mozesz mi napisać w prywatnej wiadomości, czego Ty używałaś przed zajściem w ciążę? sklep mam niedaleko, to postaram się kupić wkrótce

Nie musze na priv bo nie sekret dla mnie ;)
Wiec tak polozna gp zawsze te rekomenduja sa najlepsze
Dla par to te
51adcbaad51b96974bfa2ffb76a38830.jpg

Dla niej
17635bdb520c25da7fdb034a4104f3c3.jpg


Dla karmiacych:)
597047b783e6dcbf707d7a7c16da1c81.jpg

Dla mnie obecnie
b25cf5e1055f86112d9dcd15caba943f.jpg


Kupuje je na www.ebay.uk bo sa tansze i wiecej tabletek a w boots kupisz Tylko male paczki Po 30 tabl za 5£ wiec ebay Sue oplaca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agabre wroc moze pare strone do przodu i poczytaj wiadomosci ,Ja mimo ze wyniki ok nie umialam zajsc w ciaze i moja coreczka jest Po zaplodnieniu invitro ,jestem na tej stronie bo tez bylam staraczka na nawet bede bo Po porodzie od razu starac Sue bede ,mowia ze moze moja psychika teraz bedzue lzejsza bo JuZ bede miec corke i nie bede tak myslec o ciazy ,wiele kobiet Po ivf zachodzi bo poprostu odpuszczaja ;)
Pozdrowki,masz pytania to pytaj smialo tez


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peugeotka36, w moim przypadku nie jest łatwiej, bo "już mam dziecko" :) jest wiele kobiet, które mają problem z zajściem w drugą ciążę. Od 8 lat nasza codzienność to mierzenie temperatury, kontrola hormonów, ciągłe testowanie, sprawdzanie... po każdej terapii 10-12 kilo więcej, które trzeba zrzucić, bo im mniej ważyssz tym większe szanse. Ja pomału odpadam, już nie chce mi się po prostu. Nawet mój mąż już odpuścił widząc, jak na mnie działają hormony. Od owulacji do miesiączki (2 tygodnie każdego miesiąca) mdłości i wymioty po kilka razy dziennie, tycie, osłabienie. Wszystkie objawy wczesnej ciąży... Ginekolodzy rozkładają ręce, mówią, że to ZNP, ale o dziwo nie mam takich objawów odkąd hormonów nie biorę. Cykle też się unormowały. Chcę żyć normalnie, chodzić do pracy, co przy wymiotach przez połowę miesiąca jest nielada wyzwaniem dla osłabionego organizmu, muszę zajaąć się domem i dzieckiem, mąż też ma swoje potrzeby. Adopcja jest tu chyba jedynym rozwiązaniem na powiększenie rodziny.

Renia 200 Trzymam kciuki :) i czekamy na pozytywne wieści :)
 
reklama
Do góry