reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]no to trzymamy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciągle biadolę, że się nie uda, że nie ma sensu. W tym cyklu powtarzam sobie, że to mój czas i teraz się uda! Musi!
Pewnie jak tak nie będzie, znowu rozpadnę się na tysiąc kawałków, ale trudno. Muszę wierzyć, że będzie dobrze! Muszę!!!
Zresztą moje wyniki w drugim dniu tego cyklu ok, Darka z 5% podskoczyło na 10% \co prawda wyniki z 17 października/ więc czemu nie? ;)
 
reklama
Ciągle biadolę, że się nie uda, że nie ma sensu. W tym cyklu powtarzam sobie, że to mój czas i teraz się uda! Musi!
Pewnie jak tak nie będzie, znowu rozpadnę się na tysiąc kawałków, ale trudno. Muszę wierzyć, że będzie dobrze! Muszę!!!
Zresztą moje wyniki w drugim dniu tego cyklu ok, Darka z 5% podskoczyło na 10% \co prawda wyniki z 17 października/ więc czemu nie? ;)
Najważniejsze to dobre nastawienie i uzbrojenie się w dużo cierpliwosci[emoji6]pamiętaj, że maleństwo często spada w nieoczekiwanym momencie kiedy człowiek nastawiony jest na przyjemność, mile chwile z mezem, a nie czysta prokreacjie...a i przy niepowodzenia nie rozpadaj nam się na tysiąc kawałków, bo i tak Cię pozbieramy, a jak będzie trzeba to poczekamy kiedy będziesz gotowa na podniesienie się silniejsza[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najważniejsze to dobre nastawienie i uzbrojenie się w dużo cierpliwosci[emoji6]pamiętaj, że maleństwo często spada w nieoczekiwanym momencie kiedy człowiek nastawiony jest na przyjemność, mile chwile z mezem, a nie czysta prokreacjie...a i przy niepowodzenia nie rozpadaj nam się na tysiąc kawałków, bo i tak Cię pozbieramy, a jak będzie trzeba to poczekamy kiedy będziesz gotowa na podniesienie się silniejsza[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochanie ja bez pregnylu nie mam owulacji, więc nie ma co marzyć o spontanicznej wpadce. Nie ma pregnylu jest torbiel, leczenie trzy miesiące i znowu torbiel i tak wkoło ;)
 
No a jak? ;) :D
W zeszły czwartek dwa pęcherzyki 21 i 17 mm. Podany miałam pregnyl, starania piątek i sobotę i teraz czekamy na efekty...
Wczoraj miałam monitoring i żadnych torbieli nie ma. To co miało pęknąć, pękło :)


Co ja czytam, co ja czytam! Cudownie! Trzymam kciuki nawet palcami u stóp!

Dziewczyny a tak podpytam... Jak Wam się udaje dostać do endo co miesiąc czy dwa? U nas terminy są kilkuletnie, nawet prywatnie trzeba czekać kilka tygodni nieraz. Jak leczyć chorobę, która nie ma dostępu do lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Co ja czytam, co ja czytam! Cudownie! Trzymam kciuki nawet palcami u stóp!

Dziewczyny a tak podpytam... Jak Wam się udaje dostać do endo co miesiąc czy dwa? U nas terminy są kilkuletnie, nawet prywatnie trzeba czekać kilka tygodni nieraz. Jak leczyć chorobę, która nie ma dostępu do lekarza?
Ja mam pakiet z pracy w Medicover (dopłacam miesięcznie 120 zł za rodzinny) i jest ok. Obie z córką chodzimy... W ostatnim czasie zmienił nam się lekarz , ale ten też jest ok. Niestety to facet i już tak swobodnie mi się z nim nie gada o staraniach jak z poprzednią endokrynolog...
 
Co ja czytam, co ja czytam! Cudownie! Trzymam kciuki nawet palcami u stóp!

Dziewczyny a tak podpytam... Jak Wam się udaje dostać do endo co miesiąc czy dwa? U nas terminy są kilkuletnie, nawet prywatnie trzeba czekać kilka tygodni nieraz. Jak leczyć chorobę, która nie ma dostępu do lekarza?
Kobietę w ciąży mają obowiązek przyjąć w ciągu max. 7 dni. I nie ma, że terminy. Link do: Nowe prawo dla ciężarnych: do specjalisty bez kolejki
 
Kobietę w ciąży mają obowiązek przyjąć w ciągu max. 7 dni. I nie ma, że terminy. Link do: Nowe prawo dla ciężarnych: do specjalisty bez kolejki

Długo Cię nie było. Co u Ciebie?


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Do góry