reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Kochana trzymaj się dzielnie.
Za to ja muszę sie oszczędzać bo kiepsko u mnie z szyjka. Dr wczoraj na wizycie powiedział oby wytrzymała jeszcze chociaż 4 tygodnie.Ja jestem w 33tc

Trzymam kciuki [emoji1307]
A dostałaś jakieś leki?


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
@SocPat też się właśnie zastanawiam co tu taka cisza.Zagladam tu codziennie ale wszystkie jakies milczące. Wszystkie w zimowy sen zapadly:-D
Ja nie zapadłam :p tylko jakoś optymista przy tych pogodach umiera ;) i nie chce się pisać, no bo o czym?
Ale jeszcze troszkę i święta, potem Nowy rok, potem Wielkanoc i już lato :D
 
U mnie tez bez zmian. Wciąż czekamy na moment żeby zacząć się starać. Na razie u nas armagedon z chorobami [emoji33]
Ostatnio mojemu dwulatkowi spuchło jądro i wylądowaliśmy w szpitalu, ściągnęli trochę płynu i czekamy na operacje [emoji17]
Niestety mamy infekcje która wyklucza operacje w tym momencie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tez bez zmian. Wciąż czekamy na moment żeby zacząć się starać. Na razie u nas armagedon z chorobami [emoji33]
Ostatnio mojemu dwulatkowi spuchło jądro i wylądowaliśmy w szpitalu, ściągnęli trochę płynu i czekamy na operacje [emoji17]
Niestety mamy infekcje która wyklucza operacje w tym momencie.
Zdrowiejcie kochani i wielkie kciuki za małego. BĘDZIE dobrze bo musi.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry