reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

Martusia tak to sa chwile piekne pamietam na poczatku nie moglam sie nacieszyc, usmiechalam sie sama do siebie a teraz biega juz wszedzie i matka ma troche spokoju wkoncu;P
 
reklama
Gratuluję nowych umiejętności. Ja muszę powiedzieć że ostatnio jakoś szybko uczy się nowych rzeczy, najszybciej idzie jej wtawanie na nóżki z leżenia na brzuszku to są sekundy. Trzymając się czegokolwiek próbuje chodzić a raczkowanie mnie zamęczy tak szybko się przemieszcza.
 
w sumie to jak tak teraz czytam te wasze posty w ktorych piszecie o umiejetnosciach Waszych pociech to zastanawiam sie czy moj Kuba nie za szybko sie z tym wszystkim posówa.

Każde dziecko ma własne tempo rozwoju, mój bratanek samodzielnie chodził (bardziej biegał) w wieku 8,5 miesiąca, a moja córcia sama jeszcze nie stoi...
 
Lepi zgadzam sie moja miala wlasnie 8,5 miesiaca jak zrobila swoje pierwsze kroczki. Jedne dzieci bardziej fizycznie sie rozwijaja inne intelektualnie. Moja najpierw zaczela chodzic a pozniej robila papa i brawo
 
Gratuluje wszystkim dzieciaczkom nowych umiejetnosci.
Martusia nie sadze ze Kubus za szybko sie rozwija,poprostu w swoim tepie,moja corcia tez chodzila a raczej biegala jak miala 10 miesiecy a synus dopiero skonczyl 9 m-cy ale jeszcze nie wstaje sam, raczkuje wspina sie wszedzie,za tp gadula z niego straszna i tancerz i ma jeden zabek:-)
 
reklama
marzena grastuluję raczkowania
agacio wam stania :-)
alx super że Oliwioer nabiera nowe umiejetnosciu :-)
bra super że Lenka już wstaje
aina brawa dla Jasia

ypra te zabezpieczenia akurat są kijowe niestety.. lepsze sa taklie co się szczepia dwa końce bo sa mocniejsze a te to mozna przez okno ;-)

Martusia gratulacje widzę ze kolejny malec chodzi zaczyna chodzić
lepi super że Zosia siada z leżenia :-)
karolka gratuluję przemiweszczania mimo że przy menbelkach :-)
don a to spryciarz .. heh spieszy mu się do kapielki :-)

martusia z tego ci mi wiadomo to moja córka i karolqi chodzą same już od jakiegoś czasu :-) także nie masz sie czym martwić że za szybko bo napewno nie..
co do zabków to też różnie bywa.... Emma ma np 4 tylko ale Vi w wieku 10msc miała 9 albo 10 ząbków.. musiałabym sprawdzić w notesie a nie chce mi si iść szukać :-p ale miała zawsze mniej więcej tyle samo co dany mie
siąc ...


również gratuluję wszystkim nie wymienionym osobom...
ale nie zdołak wsyztskiego nadrobić :*
 
Do góry