reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

Agacio, skąd ja to znam. Już mi powoli bokiem wychodzi to wstawanie;-):-) Co ja Julka położę to on za chwilę już na nogach. A w nocy jak idę do niego po ciemku to nigdy nie wiem gdzie go szukać:) Czy leży, czy siedzi, czy stoi i w którym miejscu łóżka:)
 
reklama
Gratulejszon nowych umiejętności teraz to tylko patrzeć, jak się Maluchy rozbiegną :-D

Smrodek mój mały z pchaczem i za rączki też chodzi, stara się stawać bez trzymanki, ale marnie mu to idzie :-p. Plecy mi wysiadają, bo raczkowanie jest już be i najlepiej dwunożnie się wszędzie dostać, ale do tego musi być mama z asekuracją.
A i ściąga wszystko ze stołu ... nawet nie zdawałam sobie sprawy że taki wysoki już jest, że sięga :szok:
 
Fran nauczył się sam 'rozbierac' przed kąpielą, chce sam bodziaka sciagac, wyciaga rączke przeciąga główke, tak mu sie do kąpieli spieszy :rofl2:
ponad to robi juz kupki tylko na siedząco dlatego wprowadzamy nocnik :cool:
 
Sorki że tak ogólnikowo ale już naprawdę padam na twarz:confused2:

GRATULUJĘ WSZYSTKIM MALUSZKOM PIĘKNIE SIĘ ROZWIJAJĄ:tak:
 
Gratuluję Maluszkom nowych umiejętności!!!:)i my sie pochwalimy-wczoraj Natka stanęła przytrzymując się kojca!!!!:)
 
reklama
Gratuluje Wszystkim Szkrabom nowych umiejetnosci;)Ciocia MArta jest z Was baaardzo dumna:D
a za to mój Kubuś wczoraj zrobił SAM 4 kroki:D:D:D ode mnie do tatusia poszedl:D normalnie az sie poplakalam ze szczescia i dumy jak to zobaczylam:D
doslownie SAM,SAMIUTENKI!:D:D:D

w sumie to jak tak teraz czytam te wasze posty w ktorych piszecie o umiejetnosciach Waszych pociech to zastanawiam sie czy moj Kuba nie za szybko sie z tym wszystkim posówa.no i te zeby czy nie za szybko mu ida.juz sama nie wiem co myslec.
 
Ostatnia edycja:
Do góry