reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Anna czy to są normalne ceny Quinny???? :szok:
moja szwagierka kupiła w zeszłym roku w listopadzie chyba też Quinny, mam wrażenie, że identyczny zestaw (na pewno 3-kołowy, z nosidełkiem, śpiworkami itp...) NOWY za 1300 albo 1400. Była jakaś promocja, czy wyprzedaż, bo do wyboru były tylko 2 kolory.
Ale 1800 za używany?:szok: :szok: :szok: :szok:
 
reklama
oj, przepraszam, sieję zamieszanie, jak zawsze... 1500 nowy ale bez Maxi-cosi (za to dodatkowo jakieś 500)
Ale tym bardziej jestem w szoku, że ceny takie tragiczne....
 
Alkmena mam nadzieję że bedziesz zadowolona z tych zakupków.... ja czekam na paczuszke od timur00 :-)

Anna pościel śliczna, a jeżeli chodzi o pościel z froty ja nie uzywam bo frota jest fajna do pierwszego prania... ale zależy co kto lubi polecam natomiast flanele... mam dla Julki kilka takich kompletów i są bardzo fajne :-)

Pastela ja takiej poduchy nie miałam i ciężko się wypowiadać... mi od tego leżenia też niewygodnie i wszystko mnie boli.... nie mam pojęcia czy poduszka coś by zmieniła... eh a tu jeszcze 3 miesiące do końca... ;-)
 
Aniowa normalna cena zestawu Quinny to koszt około 2500 zł. Normalnie szok cenowy!!!​


Grubelek może faktycznie frota nie za dobra. A co powiesz o tym komplecie do wózka:​

Komplet pościeli polarowej z tłoczoną owieczką poduszeczka + kołderka

Mam zamiar kupić dwa komplety
 
Anna_79 - no to mamy problem z tym wózkiem:-)))
Mój mąż już bardzo aktywnie ogląda wszystkie możliwe aukcje naszego wózka na Allegro, a X-lander jest naprawdę bardzo fajny, tylko z tego co wiem spacerówki nie da się zamontować odwrotnie do kierunku jazdy.
Pościel bardzo fajna!!! Duży wybór i przyzwoite ceny mają też w sklepie internetowym Tosia.pl - Tosia.pl - W
 
reklama
Grubelku - wczoraj zrobiłam zakupy u timur00 :) za prawie 600 zł :-) też czekam na paczuszkę - mam nadzieję, ze dotrze w czwartek. Jak przyjdzie zrobię foto całości i Wam pokażę :-)


A pościel do wózka z polarku mam dodaną do obserwowanych aukcji :)
 
Do góry