reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Nie Grubelku, właśnie chodzi mi o te wszystkie kołnierzyki/golfy/stójki. Jakieś mamuśki pisały, że to uwiera dzieci, więc na razie takich nie kupowałam i nie zamierzałam. Ale niektóre są tak śliczne, że jeśli dziecko byłoby w stanie dla elegancji przeboleć, to bym mu kupiła ;-):-D
 
reklama
Ej Ankami to jakie kupujesz wklej jakąs fotke albo linka podaj bo nie wiem.... :confused: jeżeli chodzi o cos co sie powszechnie nazywa kaftanikiem to ja znam tylko z kołnierzem albo ze stójką.... :baffled:
 
Grubelku, to co kupiłam, to już wkleiłam - nie jest tego dużo. Niektóre śpioszki czy pajacyki też mają takie stójki. A kaftaniki oprócz wiązanych widziałam też na zatrzaski i były podcięte pod szyją (tak jak ten co wkleiłaś wiązany), więc chyba nie wszystkie mają kołnierzyki.
 
Grubelek - śliczne te ubranka. Poślij namiary na tego sprzedawcę, może też coś zamówię u niego! Te marynarskie są bombowe :-D

Fasolek - łóżeczko fantastyczne!!! Ten kolor jest świetny, ja nie kupiłam go tylko dlatego, że ciężko jest u nas dostać meble pod ten kolor, łatwiej z sosnowymi.
 
chce sie Was poradzic.. bo wlasnie od 2 tyg mysle nad lozeczkiem.. u mnie kazdy grosz teraz wazny (budowa domu), wiec mam wyrzuty sumienia..
w pokoju mam ciasno i nie mam zbyt wiele miejsca na rzeczy dla dziecka i mysle o lozeczku z szuflada.
Z obejrzanych licznych propozycji, z kalkulacji wychodzi ze szuflada dodaje do kosztow lozeczka 100 zl.
Myslicie ze warto?

Ogolnie planuje zakup lozeczka sosnowego z szuflada zakryta + materac gryka-kokos - calosc cena 269 zl.
Jak uwazacie?
 
Magdalenka - ja kupiłam łóżeczko sosnowe z szufladą. Ale poszalałam z ceną bo zapłaciłam za nie 400 zł (łóżeczko z bajerami :-D ). Ogólnie uważam, że szuflada jest bardzo praktyczna i napewno się przyda. Nie mam miejsca w mieszkaniu więc każda dodatkowa półka czy szuflada jest dla mnie zbawieniem.
Oto moje łóżeczko:
 
Pastela body na ramieniu mają zapięcie na dwie napki

Anna jeden sprzedawca to agamix100 a drugi edyta1976

Magdalenko ja nie mam łóżeczka z szuflada, bo jak kupowałam to właśnie doszłam do wniosku że jednak nie bedzie mi potrzebna chociaż na początku chciałam... :-) Jeżeli ta szuflada zapewni Ci dodatkowe miejsce do przecghowywania to czemu nie... mam natomiast szufladę pod naszym łóżkiem w sypialni i poza tym że jest siedliskiem kurzu czasami chowam tam ubrania takie domowe jak sie zmieniaja pory roku ;-) To co moge Ci podpowiedziec jeżeli chodzi o oszczędności to jeżeli kupujesz na allegro to większe zakupy (łóżeczko, materac wózek pościel itd), można się dogadac ze sprzedawcą i oszczedzić chociażby na kosztach przesyłki... My tak zrobiliśmy jak kupowalismy dla Julki i oszczędziliśmy jakos ok 100 PLN ;-) przesyłka i troche zszedł z ceny sprzedawca.... ale najpierw zadzwoniliśmy pogadać o tym....
 
reklama
Do góry