reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

A ja jestem mała wzrost 164 a Jarek 172, a moje dziecko ubrało tylko raz ciuszek w rozmiarze 56...takie się urodziło, i moim zdaniem to strata kasy, ja zaoszczędzę na ciuszku chociaż kosztuje mało bo więcej dzieci nie planuje i wolę kupić coś co dziecko dłużej ponosi
będę miała tylko 2 śpiochy w tym rozmiarze i kaftaniki, i body a reszty więcej kupie:tak:
 
reklama
Teraz patrzę w książeczkę Ola była długa 57 cm jak się urodziła hehe wieloryb, a teraz taka drobnica się z niej zrobiła:-p
 
wkleję trochę fotek, aby weselej :-p
1. moja wanienka, którą wczoraj dostałam /ma 4 nogi/
2. rampersy Agmes
3. komplet Modna Maja rozm. 56
4. rampersik Batyr ciekawe jak Wiktor będzie w tym wyglądał :zawstydzona/y:


 
Pastela ciuszki fajne :tak: ten różowy... hmmmm podobno modny dla chłopców :-D :laugh2: :-D tylko wanienka nie wiem jak z jej stabilnością... :confused: ale darowanemu koniowi.... tylko skoro korzystała z niej kuzynka Twoja to pewnie jest spoko! :-)
 
a tu ciekawostka przyrodnicza:
które body jest w odpowiednim rozmiarze:confused:

1. body H&M na metce rozmiar 50 :baffled:
2.
body Modna Maja na metce 56 :eek:
3.
body Agmes na metce 62 :szok:

i bądź tu człowieku mądry i kupuj i internecie :dry:



 
HiHi Pastela domyślam się że 4 :-) jak jest stabilna to dobrze bo wiesz są tego typu wanienki nie stabilne - pełno tego w marketach i dlatego pytałam... My mamy taką jak na fotce tylko kolor inny.. a Body... co firma to inna rozmiarówka....
 
a w tabelce od zebrry, tak piszą, że 'H&M to Dla dużych maluchów. mają bardzo długie rękawki!' czyli te moje rozmiary 50 będą dobre na większe dziecko, bo wszystkie ciuszki jakie mam z tego rozmiaru to H&M :laugh2:
Wczoraj zapisałam sobie ten dok. a dziś już o nim nie pamiętałam skleroza
:baffled:

Grubelek - Twoja wanna full wypas, super
 
reklama
Pastela ta 50 z H&M to jak 56... chociaz mi się te H&M-owe ubranka w rozm 50 wydają takie malusie jak dla wcześniaków... ja to juz nie pamiętam muszę chyba obejrzeć te po-Julkowe... :-D

A wanna też po Julce.. na szczęscie nie sprzedałam... chociaż też już miałam taki plan...
 
Do góry