reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
Grubelku jest dosyć głęboki i miękki (bardziej na pleckach niż pod pupą). Są 3 położenia oparcia (ale maksymalne nie jest na 100% płaskie, tylko takie odrobinkę podniesione, następne takie na pół leżące, na pół siedzące i ostatnie zupełnie siedzące), fajna jest ta budka i stolik (który po podniesieniu do piony służy jako rączka do przenoszenia) w stoliku równiez montuje się pałąk z zabawkami, są 3-punktowe pasy i blokada bujania.

Nie jest taki śliczny jak te Twoje i nie ma wibracji i melodyjek, ale naprawdę bardzo, bardzo mi się podoba :) No i cena jest dużo, dużo niższa... :)

 
Alkmena chodzi mi raczej o coś takiego co się do prądu włącza. My mieszkamy niedaleko łąk i u nas tego robactwa jest baaardzo dużo! A widziałam w sklepach internetowych (dla maluchów) takie urządzenia co się do prądu włącza i to emituje jakieś ultradźwięki, które odstraszają komary, ale nie wiem czy to jest bezpiecne dla dzieci??
 
Zebrra mi sie ten Twój bardzo podoba... tylko ja ciągle nie mam przekonania... do leżaczków zraziłam się tym Tako i dlatego nie moge sie zdecydowac a te co wkleiłam linki to na zdjęciu wygladaja na takie co to dziecko leży sobie w takiej "łupince" i nie wypadnie... poza tym teraz wymysliłam nowy problem ... moja Julka biegajaca i rzucajaca zabawkami... postawie sobie takiego maluszka na łóżku w tym lezaku a Ta jeszcze bedzie sie do Niego pchała... :baffled: :baffled: :baffled: nie wiem czy coś przypominajace "łóżeczko" dla mnie nie byłoby lepsze...najlepiej na kółkach... wózkiem raczej po domu nie da sie jeździć z uwagi na brak miejsca... :szok:
 
reklama
Do góry