reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Anna_79 - ja wzięłam dwa rodzaje podkładów - te ginekologiczne (2szt.) i Bella (3szt.)

Co do majtek wielorazowych to niby rozciągliwe są do 120cm :) więc na 100% się w nie zmieścisz :-)
 
reklama
Alkmena - ja wzięłam tylko te z Bella. Najwyżej dokupię sobie w przyszłym miesiącu te ginekologiczne. Z majtkami się wstrzymałam. To najwyżej przy zakupie laktatora. Hm...wypróżniłam konto w banku, mąż mnie zabije :-D :-D :-D
 
Anna - mój na szczęście o wszystkich zakupach wie :-) majtek wielorazowych miałam wziąć początkowo 4szt. a on do mnie: "Ile szt? No weź ze 6szt. potem najwyżej dokupimy" :-) My sobie rozplanowaliśmy zakupy na kwiecień, maj i czerwiec :) oby tylko kasy wystarczyło:happy:
 
Anna i Pastela - Kupiłam u timur00 w sumie na 22 aukcjach m.in.:

KOLOROWE PIELUCHY TETROWE - ŚNIEŻNOBIAŁE 2szt.
CERATKA - PODKŁAD DO ŁÓŻECZEK DZIECIECYCH 2szt.
GRUSZKA DO NOSA 1szt.
LAKTATOR AVENT ISIS MEGA ZESTAW 1szt.
MEGA ZESTAW - AVENT POJEMNIKI VIA 180ml 1szt.
MEGA ZESTAW STARTOWY AVENT 1szt.
NAJGRUBSZE NAJMILSZE PIELUSZKI FLANELOWE 4szt.
OKRYCIA KĄPIELOWE NAJLEPIEJ CHŁONACE WODĘ 1szt.
ORYGINALNE - WIELORAZOWE MAJTKI POPORODOWE 6 szt.
PATYCZKI HIGIENICZNE DLA DZIECI 1szt.
PIELUCHY TETROWE 70X80 BARDZO BARDZO GRUBE 20szt.
PODKŁADY POPORODOWE 5szt.
POKROWIEC NA PRZEWIJAK 1szt.
ZESTAW DO PIELĘGNACJI PAZNOKCI 1szt.
SZCZOTKA I GRZEBYK 1szt.
SYLIKONOWE SMOCZKI USPOKAJAJĄCE AVENT 1szt.
TERMOMETR DOUSZNY AEG pom. 1sek. 1szt.
TERMOMETR KAPIELOWY 2 w 1 1szt.
TERMOOPAKOWANIE UNIWERSALNE 1szt.
WKŁADKI LAKTACYJNE 30szt. 1szt.
ZESTAW SZCZOTEK DO BUTELEK 1szt.
:-)

no super zakupki, jak dojdzie paczka to koniecznie napisz czy jakość
odpowiada opisowi
:tak:

ja już wcześniej chciałam u niego zrobić zakupy ale denerwuje mnie to, że w każdym opisie oszukuje i pisze, że to kosztuje normalnie ... a tu 30-50 % taniej, a to bzdura bo posprawdzałam ceny i są albo normalne, albo troszkę tańsze, ale nie o tyle o ile pisze :wściekła/y: ale w sumie i tak ma największy wybór chyba, więc wygrywa :tak:.
 
Pastela - to jest faktycznie denerwujące... albo jak pisze "+GRATIS" tylko, ze tym gratisem jest np. smoczek dokładany ZAWSZE do np. laktatora
ja sprawdzałam parę cen: np grzebyk i szczoteczka tańsze u niego o 1,50 a pozostałe rzeczy tak średnio 10%... sterylizator u niego 105zł a w normalnym sklepie 130zł... ogólnie przy dużej ilości zamawianych produktów to się opłaca :-)
 
Do mnie dzisiaj dotarł leżaczek :) Jest super, zwłaszcza, że służy też jako nosidełko i krzesełko do karmienia :)

A w zeszły czwartek dostałam paczkę z pieluchami (flanela i tetra), szczotką do butelek, 2 x skarpetki, 3 x body, 2 x łapki-niedrapki i dozownik do leków.

Dzisiaj byłam w Rossmannie i kupiłam bardzo fajne podkłady do przewijania (10sztuk za 12zł), jeśli macie blisko to polecam :)
 
Zebrra napisz coś więcej o tym leżaczku czy jest mięciutki i ma głębokie brzegi nie taki sztywny jak "tako".... nosze sie z zamiarem zakupu leżaczka albo czegoś do spania w ciągu dnia na terenie domu kosz wiklinowy , kołyska sama nie wiem no albo leżaczek znalazłam dwa które mi odpowiadają... poza jak zwykle wariacką ceną....

LEŻACZEK KOŁYSKA W JEDNYM FISHER PRICE HIT (184732492) - Aukcje internetowe Allegro

LEZACZEK -HAMACZEK (182912837) - Aukcje internetowe Allegro - ten jeszcze powiedzmy do przyjęcia... ;-)
 
Cześć Dziewczyny!!

Tego wątku jeszcze nie odwiedzałam. I przyznaję się bez bicia, że nie przeczytałam wszyskich Waszych wiadomości!!! :no: Ale mam pyatnie!!! Myślałyście już o tym jak zabezpieczyc nasze pociechy latem przed komarami? Jak już o tym pisałyście to dajcie znać nie będę Was drugi raz męczyć tym samym tematem!!
Ale jak macie jakieś sprawdzone pomysły to napiszcie!!:-)
 
Dorota_1 - do wózka to chyba jakas moskitiera... na łóżeczko to chyba też moskitiera... a z kosmetyków do smarowania to ciężko mi powiedzieć... My po prostu zabezpieczyliśmy wszystkie okna siatką na robaki i komary i od 2 lat mamy spokój, a jak jakis się zabłąka to jest od razu zabijany bo nie zasnę jeśli lata koło mnie jakiś komar :-)
 
reklama
Dorota to zależy o co pytasz... :confused: jeżeli chodzi o środki przeciwkomarowe itp to podobno jest jakis ale dopiero od chyba 3 m-ca... tylko nas lipcówki w zasadzie ten okres czeka dopiero w pażdzierniku... natomiast mozna wypryskać wózek zwykłym Autanem na przykład podobno ma działać no i moskitiera... zakupić to można na allegro... a w domu proponuję wstawić w okna takie siatki na rzepy ja mam we wszystkich oknach i nic mi nie wpada...
 
Do góry