reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Anna, różnica w cenie między allegro a sklepem w przypadku tych ciuchów, które dziś kupiłam, wynosi jakieś 2-4 zł w zależności od modelu. Na korzyść allegro oczywiście (przy założeniu, że kupujesz kilka i płacisz tylko raz za przesyłkę u tego samego sprzedawcy)
 
reklama
Grubelku ciuszki ladniutkie!
Fasolku lozeczko ma ladny wzor, jak dla mnie troche ciemne, ale najwazniejsze zeby Tobie pasowalo do reszty mebli i zeby to Tobie-Wam sie podobalo:tak:
Anna 79 lozeczko ladne, takie samo zamierzam kupic, tzn. bez szuflady, na poczatku o niej myslalam ze bedzie ok, ale pozniej doszlam do wniosku ze chyba jej nie wykorzystam.

To i ja sie pochwale:laugh2: dzis odebralam wozeczek Quinny Buzz, jest superancki, jestem z niego bardzo zadowolona:-) Polecam
 
Anka śpiworek super! Śliczny jest! Ale pozwól, że stanikiem nie będę się zachwycać, bo jakby to powiedzieć, sama kupiłam już takie 3 sztuki i noszę, ale generalnie gustuję w czymś bardziej wyszukanym, że tak się wyrażę... gdyby tylko cycuchy tak mi nie urosły nadal pewnie chodziłabym w jakiś koronkach :)
 
Zebrra, dla mnie stanik to w ogóle kosmos, bo ja nigdy nie nosiłam. A teraz straszą, że cycki mogą sflaczeć, jak się ich nie podtrzyma. Może jeszcze od pokarmu trochę mi urosną, to już wolałam zapewnić im jakąś podpórkę ;-):-D
 
Rozumiem, że w takich wypadkach luksus dyndających cycków jest wykluczony ;) Ale ja zawsze miałam małe B i szkoda było kasy wydawać na cyckonosze ;) A teraz kompletnie nie wiem, czym się kierować przy ich wyborze (szukałam takich bez szwów na wysokości sutków). No ale to temat nie na ten dział.
 
reklama
Do góry