reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

pantofle, czyli papcie? A pampersy tylko 2-3 sztuki?

A ja nie wiem jaki rozmiar biustonosza do karmienia, przed ciążą miałam 75B, teraz 75C - ciśnie mnie pod biustem, a 80 C jest trochę za duży w miseczce :baffled:
więc do karmienia obwód 80 a miska? pomóżcie
:confused:
 
reklama
Pastela ja niestety dalej dostaję zupełnie nie trafione prezenty od mojej teściowej... albo bieliznę (taką dla 50-tki) albo ostatnio bluzkę z cekinami (w życiu nie załozyłabym na siebie cekinów)... no, ale cóż... po prostu lądują na dnie szafy...
 
Co do tych pampersów to ja proponuję więcej... ja w tydzień zużyłam ponad paczkę...takich maluch po porodzie robi kupke co chwila.... czasami co godzine zmienialam... :tak: :happy:
A miseczka B Pastelo zaraz poszukam na allegro jaki ja miałam i jaki polecam.... taki na codzień... :-)
 
U nas szpital zapewnia pampersy, dlatego położna zaproponowała przynieisenie tylko 2-3 sztuk tak symbolicznie na oddział.
Pantofle czy papcie- obojętnie! Mówiła tylko, żeby podczas porodu mieć klapki, które łatwo później umyć :baffled: :confused: :baffled:, ponoć różnych cholerstwem mogą zostać ochalapane. Łeeee

Pastela lepiej kupić troszkę większy biustonosz, bo ponoć piersi robią się pełniejsze i nabrzmiałe. Może to 80C?
 
Ja też myślę, że leoszy będzie 80C, jak będziesz miała pokarm piersi będą większe niż teraz, więc chyba lepiej mieć trochę luzu, niż gdyby miało Cię cisnąć...
 
To bierz C Pastela a linka już podałam... :tak: Zebrra ma rację pod koniec ciąży cycy jeszcze trochę nabrzmieja a potem jak się wszystko unormuje to kupisz sobie inny rozmiar a do szpitala i na pierwsze dni to dwa na zmianę wystarczą...
 
reklama
Do góry