reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Wiecie co do staników to mnie się trafiło bo któregoś razu byłam z mamą w Tesco i robili przecene i staniczek który kosztował 49,99 zł kupiłam za 14,99 (oczywiście dla karmiących mam) :tak: :tak: :tak: Ostatnio też chyba jakieś widziałam za taką samą cenę tylko nie wiem jakie rozmiary mieli ;-)
 
reklama
Pastela ja niestety dalej dostaję zupełnie nie trafione prezenty od mojej teściowej... albo bieliznę (taką dla 50-tki) albo ostatnio bluzkę z cekinami (w życiu nie załozyłabym na siebie cekinów)... no, ale cóż... po prostu lądują na dnie szafy...

hehe zebrra no świetne te prezenty, strasznie współczuję :-(
wiesz może podziałał mój sposób, bo ja parę razy nie wzięłam podarku :-p jak zobaczyłam, to np. 'ojej to za małe będzie/za duże może drugiej Ani (kuzynka z ich str) się przyda?, bo ja nie będę nosić niestety' ;-)albo 'oj różowe' a ona 'to koło domu możesz nosić', ja dziękuję i się pytam czy może to oddać albo wymienić, ale wredna jestem co :confused::-p:zawstydzona/y:
(a co koło domu to nie trzeba normalnie wyglądać?)
 
dzięki dziewczyny, według rozmiarów ze str podanej przez Grubelka wyszło mi pod biustem 80cm, a biust 96cm więc albo 80B albo 80C biorąc pod uwagę wypełnienie mlekiem to 80C a i jeszcze wkładka musi się zmieścić:szok:

Rozmiar 75 = obwód pod biustem 75 -79 cm
75miska B obwód w biuście 89-91 cm
75miska C obwód w biuście 91-93 cm
75miska D obwód w biuście 93-95 cm
75miska DD(E) obwód w biuście 95-97 cm

Rozmiar 80
= obwód pod biustem 80-84 cm
80miska B obwód w biuście 94-96 cm
80miska C obwód w biuście 96-98 cm
80miska D obwód w biuście 98-100 cm
80miskaDD(E) obwód w biuście 100-102 cm

Rozmiar 85 = obwód pod biustem85-93 cm
85miska B obwód w biuście 99-101 cm
85miska C obwód w biuście 101-103 cm
85miska D obwód w biuście 103-105 cm
85miska DD(E) obwód w biuście 105-107 cm

a i dzięki Grubelku za ten namiar, myślę, że sobie tam sprawię :tak:
 
Pastela idealny będzie 80C-(ja taki kupiłam-pod biustem ok ale jest odrobinkę dużawy)piersi na pewno zrobią się ciut pełniejsze a dwa do stanika jeszcze wkładasz wkładkę..prawda?:);-) a więc śmiało 80C;-)
 
Ja nie mam takich problemów...moja teścowa nigdy nie wpadła na pomysł, żeby mi coś kupić. A jak kupuje prezenty pod choinkę to delikatnie wypytuje co nam się przyda. I dobrze, bo swojej córce ostatnio sprezentowała na mikołaja pudełko na nici a wcześniej wagę. :-D
 
reklama
Magdalenka ten temat juz byl-to fakt,ale moge napisac ja kupuje sterylizator Aventu, moje kolezanki go maja i sobie chwala:)
Zobacz załącznik 33979
Oczywiscie mozna to zrobic w garnku, tak jak dziewczyny pisza, przy czym rowniez mozna zoszczedzic kaske, ale ja osobiscie wole go nabyc, bo jakos nie widze sie z zabawa z garnkami;)
 
Do góry