reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Dziewczyny, poszukuję karuzeli do łóżeczka.

Jakie polecacie, jakie odradzacie ?

Na innym wątku dziewczyny polecały karuzele firmy Tiny Love ale cena trochę odstrasza.
Wiem że narzekały że w niektórych nie ma regulacji głośności albo brak możliwości wyłączenia jedynie głosu. Proszę o wasze opinie.
 
reklama
My mamy właśnie karuzele Tiny Love Serenada Natury :) polecam, bo posiada praktycznego pilota którym można ją wyłączyć np z łóżka, posiada regulację glosnosci, a nawet można wyłączyć dźwięk i wtedy karuzela tylko się kręci i swieci, są do wyboru trzej panowie kompozytorzy oraz kanał z muzyką "natury" czyli rechotanie żab, plusk wody itp. No i wizualnie też fajna, kolorowa. My akurat dostaliśmy ją w prezencie, ale powiem szczerze że jakbym miała kupować to kupilabym za pół ceny używana np na olx. Tam są te karuzele często w idealnym stanie, nieudany prezent bądź zdublowany :)
 
Ritta, jesli jeszcze nie kupilas, to tez polecam Tiny Love - my mamy akurat rośnij z muzyką. Ma ściągany ten pałąg, duzo dzwieków, pobiera mało baterii i jest super. Miałam też karuzelkę fisher price z projektorem, ale wysłalismy do reklamacji i na szczęście zagineła paczka więc oddali nam kase i mogliśmy kupić tiny love. Fakt, że jest droga, ale potem sprzedasz w dobrej cenie.
 
Dziękuję dziewczyny za opinie.
Kupiłam karuzelę Tiny Love rośnij z muzyką czyli tą co masz Ty wesolutka ;)
Potwierdzam, jest fajna i co najważniejsze podoba się synkowi :)
 
A od kiedy maluch zaczyna się interesować karuzelą? Bo nie wiem czy już zakładać małemu... Mikołaj też dostał tą tiny love rośnij z muzyką od dziadków :-)
 
reklama
Ja właśnie na razie mam założoną tylko tą część z muzyką. W takim razie za jakiś tydzień spróbuję karuzelę dołożyć :)
 
Do góry