reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Aniaam - te staniki z lidla, o których pisałam na ogólnym, to nie są te z najnowszej gazetki do biegania. Te, które ja mam to takie z rozciagliwego materiału, kupiłam rozmiar M ( według nich to jest 40/42) biust mam bardzo duży i wg mnie to spokojnie jest rozmiar 42/44!!! jakaś popieprzona ta rozmiarówka. W każdym razie mi chodziło o to żeby ubrac go na noc pod koszulę, żeby trzymał wkładki laktacyjne a na dzień będę zmieniałą na inny bo biust za ciekawie w nim jednak nie wygląda co widać na załączonym obrazku:p
20140819_145645.jpg20140819_145948.jpg
 

Załączniki

  • 20140819_145645.jpg
    20140819_145645.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 73
  • 20140819_145948.jpg
    20140819_145948.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 81
Ala - wyglada na wygodny i rzeczywiście na noc super bedzie :-) a jaki Ty masz ładny brzusio :-) oni te rozmiarówki maja popieprzone niestety, ale jak tylko bede w Lidlu to zbuszuje polki moze jeszcze bedą :-) a jak nie to musze czegoś jeszcze poszukać bo mam tylko jeden do karmienia stanik i kurde jakiś taki niewygodny sie wydaje :-(
 
te z lidla to chyba mniej nawet niż 10 zł za jeden wyszło, ale głowy uciąć nie dam, rozciągliwy jest niesamowicie, no dla mnie to opcja na noc tylko bo przy moim wielkim biuście to źle bym się czuła chodząc w nim na co dzień.
 
fajny ten stanik no i fajnie, że macie co "włożyć" do niego bo u mnie to pustki .... no chyba, że byłby z jakimiś push-upami ::rofl2::-p:-D
 
Witam wszystkie mamy, chętnie odkupię używaną komodę kąpielową z wanienką i przewijakiem drewnianą lub z płyty mdf

Ja mam z cam-a taką komodę z przewijakiem i wanieną tylko przewijak nie jest od zestawu bo kupowałam oddzielnie drugi (w tym z zestawu porwała się ta kieszeń, którą zasadza się na podnoszoną płytę). Mimo wszystko, że przewijak nie trzyma się tak jak w oryginale to i tak jest wygodnie z taką wanienką dlatego i małej jeszcze przetrzymam ten zestaw (przetestowałam już przy synku). Będę pewnie ją sprzedawała ale gdzieś za pół roku bo na tyle mniej więcej wanienka wielkościowo dla dziecka starcza, a że szafę mam oddzielnie to komody jako samej komody nie będę potrzebowała :-)
aniaa79 a tobie ewentualnie na jaki termin potrzebna by była gdybyś była zainteresowana ? No i jak transport? opłaca się taki gabaryt i ciężar wysyłać ?

1655379_3_1307439752_detailx.jpgf-cam-komoda-asia-naturale-106.jpg
 

Załączniki

  • 1655379_3_1307439752_detailx.jpg
    1655379_3_1307439752_detailx.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 68
  • f-cam-komoda-asia-naturale-106.jpg
    f-cam-komoda-asia-naturale-106.jpg
    4,7 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry