reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy :-)

reklama
Dziewczyny, kocyki się pierze w jakiej temperaturze? Bo mam po bracie całkiem ładne i nie kupowałam innych, no ale wymagają porządnego prania.


Agutka, super gondola! I cena też przystępna:)
Madziolina, no właśnie, jak Ty to robisz że trafiasz na takie okazje? Wrzucaj tą kołyskę:)

Co do tych pierdółek, które ni stąd, ni zowąd wychodzą w granicach kilku stówek, to mam już wszystko,ufff. Ale został nam wózek, fotelik, baza isofix i komoda do przewijania- niestety ze względu na wielkość sypialni nie ma jak przewijać na tej miękkiej nakładce na łóżeczko, potrzebujemy osobny mebelek. I jeszcze potrzebuję dojarkę, tylko w zależności od tego, czy będę wracać w maju na uczelnię to albo kupię elektryczną, albo nie, także na razie się wstrzymuję:)

I wrzucę dziś zdjęcia tych sukieneczek z Allegro, które kupiłam po 1 zł, są słodziutkie:)
 
Ninka super te pieluszki :-) też o takich myślałam ale jednak będą pampersy :p

AgutkaZG piękny wózeczek i jaka okazyjna cena wow super :-)

Viltutti my tez się zastanawialiśmy na bankowaniem ale finansowo nie damy rady buu :-(

Patuśka
czekamy na zdjęcia sukieneczek :-)
 
Dagmar, Jotemka no to walę :p pieluszek kupiłam 29 do każdej jeden wkład z mikrofibry i jeden z bambusa i za to wszystko zapłaciłam ok 600 zł i stówe za przesyłkę ale i tak to duuużo taniej niż jakbym kupowała w Polsce a są na prawdę bardzo dobrej jakości. zamawiałam tutaj Baby Washable Reusable Real Cloth Pocket Nappy Cover Wrap, suits Birth to Potty | eBay

agutka czekamy na fotkę :)

wiecie ci mi mąż powiedział "poje...ało cię, nie będziesz miala co robić przy 4ce dzieci, tylkoprac pieluchy" :(
mmilusio, nie ma co :O

Już wstawiam. :-) Kosztować Nas będzie 390zł + wysyłka! :szok: :-D Oprócz tego,co na zdjęciu,Ci Państwo dołączają adapter, torbę, przykrycie na nóżki. :tak:

Zobacz załącznik 611048Zobacz załącznik 611049Zobacz załącznik 611050

super :)
U nas by nie przejechał ale jest bomba :)

Dziewczyny, kocyki się pierze w jakiej temperaturze? Bo mam po bracie całkiem ładne i nie kupowałam innych, no ale wymagają porządnego prania.


Agutka, super gondola! I cena też przystępna:)
Madziolina, no właśnie, jak Ty to robisz że trafiasz na takie okazje? Wrzucaj tą kołyskę:)

Co do tych pierdółek, które ni stąd, ni zowąd wychodzą w granicach kilku stówek, to mam już wszystko,ufff. Ale został nam wózek, fotelik, baza isofix i komoda do przewijania- niestety ze względu na wielkość sypialni nie ma jak przewijać na tej miękkiej nakładce na łóżeczko, potrzebujemy osobny mebelek. I jeszcze potrzebuję dojarkę, tylko w zależności od tego, czy będę wracać w maju na uczelnię to albo kupię elektryczną, albo nie, także na razie się wstrzymuję:)

I wrzucę dziś zdjęcia tych sukieneczek z Allegro, które kupiłam po 1 zł, są słodziutkie:)

czekam na fotki a kocyki piorę na 40 st
 
Laski a ja wczoraj skończyłam układać rzeczy Lusi- mąż dorobił mi 2 półki w szafie.
Smoczki, laktator, nakładki itp. wygotowane i na miejscu :)

DSCI1021.jpgDSCI1023.jpgDSCI1024.jpg
 

Załączniki

  • DSCI1021.jpg
    DSCI1021.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 96
  • DSCI1023.jpg
    DSCI1023.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 95
  • DSCI1024.jpg
    DSCI1024.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 93
Już wstawiam. :-) Kosztować Nas będzie 390zł + wysyłka! :szok: :-D Oprócz tego,co na zdjęciu,Ci Państwo dołączają adapter, torbę, przykrycie na nóżki. :tak:

Zobacz załącznik 611048Zobacz załącznik 611049Zobacz załącznik 611050

Super, że wam się udało tak okazyjnie furę kupić:-) Z całego zestawu do mnie kolorystycznie najbardziej gondola przemawia:tak:

Laski a ja wczoraj skończyłam układać rzeczy Lusi- mąż dorobił mi 2 półki w szafie.
Smoczki, laktator, nakładki itp. wygotowane i na miejscu :)

Zobacz załącznik 611148Zobacz załącznik 611149Zobacz załącznik 611150

No i super!!!! Wszystko pięknie poukładane niech czeka.

U nas jeszcze będzie przemeblowanie, ale czekamy tak do połowy marca, bo jak już wstawimy łóżeczko do nas do pokoju to będziemy mieć niezbyt dużo miejsca, więc odwlekamy ile się da:tak:
A ja wczoraj na e-bay zakupiłam czapeczkę sówkę (dokładniew tych kolorach jaka jest największa na zdjęciu) i "ubranko króliczka" - będzie do obfocenia małej :cool2::-D (Mąż nie wie:cool2:)

$_12.JPG
$_12 (1).JPG
 

Załączniki

  • $_12.JPG
    $_12.JPG
    41,1 KB · Wyświetleń: 54
  • $_12 (1).JPG
    $_12 (1).JPG
    36,4 KB · Wyświetleń: 57
Ja już mam to za sobą w piątek wyszliśmy już w dwójkę ze szpitala :-) Mała waży 4460 więc nie było lekko. Trzymajcie za nas kciuki, teraz tylko z górki :-) pozdrawiam
 
reklama
Super, że wam się udało tak okazyjnie furę kupić:-) Z całego zestawu do mnie kolorystycznie najbardziej gondola przemawia:tak:



No i super!!!! Wszystko pięknie poukładane niech czeka.

U nas jeszcze będzie przemeblowanie, ale czekamy tak do połowy marca, bo jak już wstawimy łóżeczko do nas do pokoju to będziemy mieć niezbyt dużo miejsca, więc odwlekamy ile się da:tak:
A ja wczoraj na e-bay zakupiłam czapeczkę sówkę (dokładniew tych kolorach jaka jest największa na zdjęciu) i "ubranko króliczka" - będzie do obfocenia małej :cool2::-D (Mąż nie wie:cool2:)

Zobacz załącznik 611165
Zobacz załącznik 611166

super :D Uwielbiam takie bajerki :)

Też chciałam coś takiego ale mój małż nie lubi, nie chce, nie będzie jego dziecko w czymś takim... no i pogadali wrrrrrr

Planuję sesję jak mała będzie mieć ok miesiąca- kilka zdjęć (4-5) fajnych z wszystkimi dzieciaczkami :)
Teraz tak myślę, że może chłopaki osobno, dziewczyny osobno i wszyscy razem na kilku fotkach... zobaczymy
 
Do góry