reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Ja dzisiaj weszłam do Pepco i nie mogłam się powstrzymać przed zakupem pierwszego ciuszka dla naszego skarba :-)
Na razie uniwersalny WP_000699.jpg
 

Załączniki

  • WP_000699.jpg
    WP_000699.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 89
reklama
A u mnie dzis kolejne zakupy z serii "wszystko ponizej 5 Euro" ;) Spioszki z C&A za 4€ (przecena -50%) i lampka z projektorkiem, wpinana do kontaktu za 4,99€ ;) Lampka strasznie fajna, bo wlacza sie tylko jak w pomieszczeniu jest ciemno, wiec moze caly czas byc w kontakcie :) Wyswietla wlasnie ta sowke. ImageUploadedByForum BabyBoom1381597477.021073.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1381597477.021073.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1381597477.021073.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 74
Ja z kolei widziałam w TK Maxx śliczny komplecik 5-częściowy w miśki, z czapeczką, śliniaczkiem, śpioszkami i nie pamiętam czym jeszcze, ale się powstrzymałam od kupna. Tak jak Truskawkowa Mamba, nie chcę zapeszać...
 
A u mnie dzis kolejne zakupy z serii "wszystko ponizej 5 Euro" ;) Spioszki z C&A za 4€ (przecena -50%) i lampka z projektorkiem, wpinana do kontaktu za 4,99€ ;) Lampka strasznie fajna, bo wlacza sie tylko jak w pomieszczeniu jest ciemno, wiec moze caly czas byc w kontakcie :) Wyswietla wlasnie ta sowke. Zobacz załącznik 587604

Rany ale śliczności :)
Jak ja wam zazdroszczę, że możecie już coś kupować :) Naprawdę.

Widziałam te śpioszki w sklepie i u nas też są takie tanie, bo kosztowały jakieś 20 zł.

5ciopak body za 20 zł? Gdzie? Strasznie tanie!
 
Jako, że to mój pierwszy maluszek to nie mogłam się powstrzymac i już kupiłam chyba z 15 bodziaków, 4 pary spodenek, 4 bluzeczki, dwie czapeczki i nawet 3 butelki ale to był interes życia bo w tkmaxxie dostałam 3 avent z systemem antykolkowym za 30zl więc same rozumiecie!! ;) Marcin się ze mnie smieje, że mam omijac sklepy dla dzieciaczków a sam kupił 4 pary skarpetek w komplecie :p mi się udało upolowac 3paki body w smyku po 20zl bo była wyprzedaż a normalnie były po 50 więc różnica spora szczególnie że w rodzinie ani wsród znajomych nie mam maluchów po których mogłabym dostac ubranka więc wszystk onowe musimy kompletowac.
 
reklama
Do góry