reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

A ja dzisiaj kupiłam body z krótkim rękawkiem z namalowanym strojem elfa i z angielskim napisem "Mały Pomocnik Mikołaja". :-D Hahaha. :-D
Do tego Moja Babcia wraz z Zuzią kupiły również body,ale z długim rękawkiem - Zuzia wybierała i oczywiście ... niebieskie z autkami i samolocikiem. :-D I jeszcze dwa małe ręczniczki jeden Zuziowy,drugi Dzidziulkowy. :-D

fajnie :)

Rozmiar 52? :szok: Mężczyźni i ich wyobrażenie o kobietach w ciąży ;-)

A kosz jest w różowe prążki. Najwyżej dam go do krawcowej żeby obszyła innym kolorem.

Myślę, że krawcowa sobie poradzi. Jak nie, to możesz sprzedać, dołożyć parę zł. i kupić niebieski :)
 
reklama
A ja muszę się pochwalić moim pierwszym zakupem dla maluchów: właśnie zamówiłam na allegro używane łóżeczko - dokładnie takie jakie już mamy w domu i które używały moje dzieci. Więc tym sposobem maluchy będą miały takie same łóżeczka. Materace będę kupować nowe :-) Łóżeczko, które mamy to jest firmy Klupś Radek VII teak :-)
Jakbyście chciały dziewczyny, to mam wózek pojedynczy do sprzedania (no niestety mi jest potrzebny podwójny) Roan marita gondola plus spacerówka. Także jak jest któraś chętna to zapraszam. Może później znajdę jakieś zdjęcie to wstawię;-)
 
A ja dzis po pierwszym rekonesansie porownawczym po niemieckich sklepach ;) Generalnie wszystko drozsze niz u nas, choc mozna trafic perelki typu 5-pak slicznych spioszkow z bawelny za 5€. No i wybor krzeselek/bujaczkow/wanienek itp zdecydowanie wiekszy niz u nas, za to wozkow bardzo ubogi, wszedzie tych samych kilka modeli, glownie niemieckich firm. Chcialam obejrzec Stokke Xplory na zywo, ale po 4 sklepie ktory na stronie Stokke jest wymieniony jako oficjalny partner, a do obejrzenia mieli tylko katalog, poddalam sie. Ale to nie znaczy ze wrocilam z pustymi rekami ;) Mam 5 par spioszkow, fajna grzechotko/maskotko/gryzak w kontrastowych kolorach dla malenstwa i druga poduszke do spania/karmienia dla mnie, bo maz zapomnial zabrac z domu starej i nie spie po nocach ;) Plus jeszcze troche ciazowych ciuchow, jak szalec, to szalec :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1380995249.629519.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1380995249.629519.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1380995249.629519.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 112
A ja dzis po pierwszym rekonesansie porownawczym po niemieckich sklepach ;) Generalnie wszystko drozsze niz u nas, choc mozna trafic perelki typu 5-pak slicznych spioszkow z bawelny za 5€. No i wybor krzeselek/bujaczkow/wanienek itp zdecydowanie wiekszy niz u nas, za to wozkow bardzo ubogi, wszedzie tych samych kilka modeli, glownie niemieckich firm. Chcialam obejrzec Stokke Xplory na zywo, ale po 4 sklepie ktory na stronie Stokke jest wymieniony jako oficjalny partner, a do obejrzenia mieli tylko katalog, poddalam sie. Ale to nie znaczy ze wrocilam z pustymi rekami ;) Mam 5 par spioszkow, fajna grzechotko/maskotko/gryzak w kontrastowych kolorach dla malenstwa i druga poduszke do spania/karmienia dla mnie, bo maz zapomnial zabrac z domu starej i nie spie po nocach ;) Plus jeszcze troche ciazowych ciuchow, jak szalec, to szalec :)
Zobacz załącznik 586357


ale super :)
 
Superaśne zakupy!
Ja narazie zamówiłam sobie legginsy ciążowe na allegro z regulowanym pasem. A za tydzień w środę jadę na wizytę - to przy okazji wybiorę się na wycieczkę po sklepach dla synka szukam cienkich ochronnych spodni na zimę takich żeby na dresy mógł założyć i w przedszkolu zdjąć a przy okazji może coś dzidzi kupimy:-).
I taka podusia też za mną chodzi już nawet upatrzyłam jedną na allegro..
 
Obiecałam sobie, że póki co powstrzymam się z zakupami, bo to jeszcze za wcześnie. Mąż z pełną stanowczością mnie poparł. I co? I wróciliśmy dziś do domu z pięknym ubrankiem :-)

hmprod.jpeg
 

Załączniki

  • hmprod.jpeg
    hmprod.jpeg
    30 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Do góry