reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

A ja sie napalilam okropnie na ta mate, zadna inna mi sie tak nie podoba :) Myslicie ze to nienormalne zeby maluch jeszcze w brzuchu dostal ja w prezencie na Gwiazdke? ;)
Fisher Price, Rainforest K4562, mata edukacyjna - Mattel - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

Miałam taką przy Kaju i sprawdziła się super :)
Co do gwiazdki, to ja też myślę nad jakąś grzechotką dla małego :)
wtedy kończę 2 trymestr i jakby coś to i tak już mały będzie miał szanse
 
reklama
Ja też tę matę miałam, bardzo fajna :) bo gra i ma światełka :)
ja póki co nie kupuję, bo duzo mam, może jak poznam płeć, a tak to bliżej terminu, ale tez nie na koniec, po gwiazdce będą wyprzedaże więc pewne wtedy :D
 
Dzieki dziewczyny :) Mam nadzieje ze mojemu malenstwu tez przypadnie do gustu, bo szczerze mowiac to jak na razie jedyna ktora mi sie spodobala, a wiadomo zadowolona matka = zadowolone dziecko ;)

L-oka oba ubranka sliczne :) Ale chyba to z zyrafa podoba mi sie bardziej :)
 
ja sie jeszczez zakupami wstrzymam, z tymi takimi duzymi to napewno do 2014 roku. A jak teraz na wizycie, teraz = 29.10 :) bedzie wszystko w porzadku to chce sobie kupic jakies ubranko dla Bobaska. Wypatrzylam sobie dwa uniwersalne, które się Wam bardziej podoba?

Pierwsze - zyrafka: Cool Club, Pajac, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
Drugie - słonik: Cool Club, Pajac, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

Ja kocham paski i żyrafy ale kapturki też kocham. Tylko słonikowy jakoś bardziej dla chłopca...chyba :-D:-D:-D
 
Widzę, że powoli zaczyna się zakupowe szaleństwo :-)
Mnie też już zaczyna korcić, ale na razie ograniczam się do oglądania.
Po pierwsze czekam aż będę wiedzieć kto siedzi w brzuszku. A po drugie dopiero jak będę wiedzieć ile czego mam to będę uzupełniać braki.
Na pewno wiem, że nie trzeba kupować za dużo, bo dzieciątko szybko rośnie i nie zdążymy wszystkiego założyć.
Tylko właśnie ile czego? W jakim rozmiarze? Czy kupowanie ciuszków w rozmiarze 56 ma sens czy lepiej od razu kupić na 62? Może doświadczone mamusie się wypowiedzą. Ja już zapomniałam ;-)

Znalazłam taką stronkę i nawet fajnie jest tu wszystko zebrane i wydaje się dość sensowne Szaleństwo pierwszych zakupów czyli wyprawka | Mamoholiczka

I jeszcze mam pytanie odnośnie baldachimu do łóżeczka, przyznam że trochę mnie korci, ale wydaje mi się zbędny i w dodatku obawiam się, że to kurzołap. A czy ma jakieś zastosowania w praktyce?

Fajny blog, ja właśnie takich informacji szukam, więc będę tam zaglądać.

A ja sie napalilam okropnie na ta mate, zadna inna mi sie tak nie podoba :) Myslicie ze to nienormalne zeby maluch jeszcze w brzuchu dostal ja w prezencie na Gwiazdke? ;)
Fisher Price, Rainforest K4562, mata edukacyjna - Mattel - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

Moja przyjaciółka miała tę matę dla swojego maluszka i uwielbiał ją. Jest śliczna, do tego światełka i dźwięki bardzo fajne (takie jakby odgłosy dżungli)

ja sie jeszczez zakupami wstrzymam, z tymi takimi duzymi to napewno do 2014 roku. A jak teraz na wizycie, teraz = 29.10 :) bedzie wszystko w porzadku to chce sobie kupic jakies ubranko dla Bobaska. Wypatrzylam sobie dwa uniwersalne, które się Wam bardziej podoba?

Pierwsze - zyrafka: Cool Club, Pajac, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
Drugie - słonik: Cool Club, Pajac, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

Żyrafka jest prześliczna!! :D

Ja przyznam, że nie kupiłam jeszcze nic. Po ostatniej wizycie jednak, gdy lekarz potwierdził, że wszystko ok i że maluch rozwija się prawidłowo dostałam takiego powera, że trzymam się rękami i nogami, żeby nie zacząć robić zakupów. Postanowiłam sobie, że poczekam do następnej wizyty, wtedy już powinniśmy mieć potwierdzenie płci (na razie lekarz powiedział, że raczej dziewczynka :))
 
No właśnie drogie mamy ( zwłaszcza te z doświadczeniem), myślałyście może jaki kombinezonik będzie odpowiedni żeby przywieźć noworodka do domu? Bo wydaje mi się, że termin w jakim będziemy rodziły to czas, kiedy takie typowo zimowe kombinezony się nie sprawdzą, a poza tym wydanie 150zł na ciuszek który dziecko założy maksymalnie ze 3 razy jest bezsensowne. Czy ten, proponowany przez L-okę Cool Club, Pajac, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com wystarczyłby?
 
Ja tak swoją drogą napiszę, że mam już całą szufladę ubranek dla Olusia :D Jakoś i bez usg wiedziałam że będzie chłoptaś :) I poza tym, moja mama i teściowa powoli też rozkręcają się z zakupami :D Ale na takie ostateczne szaleństwo czekamy do stycznia, bo wtedy zaczną się wyprzedaże <3
No i liczę na moją siostrę, która ma synka który będzie równo rok starszy od mojego :D u nich nie będzie raczej więcej dzieciorów, więc liczę że mnie hojnie obdaruje :)
 
reklama
No właśnie drogie mamy ( zwłaszcza te z doświadczeniem), myślałyście może jaki kombinezonik będzie odpowiedni żeby przywieźć noworodka do domu? Bo wydaje mi się, że termin w jakim będziemy rodziły to czas, kiedy takie typowo zimowe kombinezony się nie sprawdzą, a poza tym wydanie 150zł na ciuszek który dziecko założy maksymalnie ze 3 razy jest bezsensowne. Czy ten, proponowany przez L-okę Cool Club, Pajac, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com wystarczyłby?

Jeśli włożysz go na śpioszki itp to wystarczy, jak będzie chłodny dzień przykryjesz kocykiem a jak ciepły- rozepniesz.
 
Do góry