reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Jaki cudny ten pajacyk! To nie fair, ja tez chce kupowac dla dziewczynki! ;) Nie ma wyjscia, nastepne dziecko musi byc plci zenskiej ;D Jakby sie nie udalo to moze pogadam z bratem czy by sie nie zamienil, bo u niego 4 corki ;)

Dziewczyny a co myslicie o takim lezaczku? Miala ktoras z Was moze? Rodzice mnie cisna zeby juz wybierac konkrety i tak sie bije od wczoraj z myslami. http://www.smyk.com/tiny-love-wielo...emowy-do-18-kg,p1052156769,swiat-niemowlaka-p

I jeszcze jedno pytanie, czy pod takie maty do zabawy dla niemowlakow kladziecie cos na podlodze, np koc albo mate piankowa?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaki cudny ten pajacyk! To nie fair, ja tez chce kupowac dla dziewczynki! ;) Nie ma wyjscia, nastepne dziecko musi byc plci zenskiej ;D Jakby sie nie udalo to moze pogadam z bratem czy by sie nie zamienil, bo u niego 4 corki ;)

Dziewczyny a co myslicie o takim lezaczku? Miala ktoras z Was moze? Rodzice mnie cisna zeby juz wybierac konkrety i tak sie bije od wczoraj z myslami. Tiny Love, Wielofunkcyjny Leżaczek - Bujaczek - Łóżeczko 3w1, kolor czerwono-kremowy do 18 kg - Tiny Love - Świat niemowlaka - Smyk.com

I jeszcze jedno pytanie, czy pod takie maty do zabawy dla niemowlakow kladziecie cos na podlodze, np koc albo mate piankowa?

Leżaczek o podstawa :) Ten jest super :)

Ja kładłam matę na gruby dywan a jak zimno to jeszcze złożony koc :)
 
nie wytrzymałam dzisiaj i z tej radości zamówiłam dla malutkiej pajacyk :) z tego roztrzepania zamówiłam zamiast 62cm na 56cm więc oby malutka nie była za duża ;)
Cool Club, Pajac dziewczęcy, Myszka Minnie, rozmiar 56 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

Piękne :) jaka różowa Myszka!

Jaki cudny ten pajacyk! To nie fair, ja tez chce kupowac dla dziewczynki! ;) Nie ma wyjscia, nastepne dziecko musi byc plci zenskiej ;D Jakby sie nie udalo to moze pogadam z bratem czy by sie nie zamienil, bo u niego 4 corki ;)

Dziewczyny a co myslicie o takim lezaczku? Miala ktoras z Was moze? Rodzice mnie cisna zeby juz wybierac konkrety i tak sie bije od wczoraj z myslami. Tiny Love, Wielofunkcyjny Leżaczek - Bujaczek - Łóżeczko 3w1, kolor czerwono-kremowy do 18 kg - Tiny Love - Świat niemowlaka - Smyk.com

I jeszcze jedno pytanie, czy pod takie maty do zabawy dla niemowlakow kladziecie cos na podlodze, np koc albo mate piankowa?

Leączak bardzo ładny i pewnie praktyczny. Ale nie za wczesnie na takie lażaczki? to chyba tak od 2-3 miesiecy sie uzywa. A jakie mają zdanie na ten temat doświadczone mamy? Tez zamierzam nabyć mate lub leżaczek :)

Ja narazie spisuje liste rzeczy do kupowania i pewnie od grudnia powolutku bede robic zakupy. A dziewczyny jakiego płynu/proszku używacie do prania ubranek dla niemowląt? Kupujecie specjalny ten dla dzieci i jesli tak to jakie polecacie? Nie znam sie na tym kompletnie i nie wiem co wybrac spośród tych sklepowych ofert :-D:-D
 
Wiecie co, zwariowałam wczoraj, kupiłam wózek, leżaczek, matę, fotelik huśtawkę, iii już nie wiem co :O
Miałam doła i sobie polepszyłam humor :szok::-D
Dobra wiem, że troszkę przesadziłam... troszkę :O ale wszystko oprócz wózka kupiłam neutralne- czy to mnie tłumaczy?

Powinno dotrzeć poniedziałek- wtorek to się pochwalę a co :D
 
SUper zakupy!
Dagmar- nie oszalałaś! :-) Pochwal się koniecznie!

Leżaczek fajna sprawa, tez muszę pomyśleć. Przy Jaśku nie miałam a ten raczej z maminych łapek nie chciał schodzić. może by mnie troszkę wyręczył przy drugim?
Co do proszku :-)to prałam w Jelpie, Dzidziusiu. Chyba do roczku. Póżniej Persil sensitiv- niemiecki. A później w normalnym.

A ja z racji potwierdzenia płci, wlazłam do pierwszego lepszego lumpku i kupiłam torbę ślicznych ubranek dla malutkiej za całe 6 zł!

Z synem miałam mnóstwo rzeczy, pożyczyłam i niestety nie wróciły :-(
 
reklama
... A dziewczyny jakiego płynu/proszku używacie do prania ubranek dla niemowląt? Kupujecie specjalny ten dla dzieci i jesli tak to jakie polecacie? Nie znam sie na tym kompletnie i nie wiem co wybrac spośród tych sklepowych ofert :-D:-D

Ja używałam prawie do roku LOVELLi ale to dlatego, że w którymś momencie była mega promocja i zapas mi się zrobił...
 
Do góry