reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Nasz wózek od czwartku stoi złożony w salonie, dzięki czemu mamy jeden pokój wyjęty z obiegu bo nawet jak się koło niego przechodzi to zieje plastikiem, że hej. Dziwi mnie to, że to polski wózek, rozumiałabym gdyby był made in china, ale może to tylko mój taki smrodniś. Tak czy inaczej cieszę się że kupiliśmy go wcześniej, bo jakbyśmy go nabyli w okolicach porodu to by nasz synio nie szybko z niego korzystał.
 
reklama
Nasz wózek od czwartku stoi złożony w salonie, dzięki czemu mamy jeden pokój wyjęty z obiegu bo nawet jak się koło niego przechodzi to zieje plastikiem, że hej. Dziwi mnie to, że to polski wózek, rozumiałabym gdyby był made in china, ale może to tylko mój taki smrodniś. Tak czy inaczej cieszę się że kupiliśmy go wcześniej, bo jakbyśmy go nabyli w okolicach porodu to by nasz synio nie szybko z niego korzystał.

a może by tak zdjęcia z realu??? :)
 
Kurcze w ogole tak Was czytam z tymi zakupami i zaczynam sie stresowac ze w lesie jestesmy ;D Bo jeszcze ani wozka nie zamowilismy, ani lozeczka nie mamy ani w ogole nic poza kilkoma drobiazgami i zabawkami ;)

Jouluatto - nie stresuj się:-) Ja nie mam nawet jeszcze jednego drobiazgu dla dziecka, nic, niente, zero
Planujemy dopiero coś zacząć na wyprzedażach poświątecznych kupować. W irlandii robią naprawdę fajne obniżki i można aż do 70% taniej kupić.
My się nawet jeszcze nie rozglądaliśmy jaki ewentualnie wózek kupić, ale stwierdziłam, że po połówkowym usg weźmiemy się z mężem porządnie za ten temat:tak:
 
Widziałam dziś na żywca szary wózeczek- o taki-
[h=1]Bebetto LUCA wózek wielofunkcyjny 3w1[/h]
cudeńko, spora gondola, fajne, duże koła i super amortyzacja. Kosz i torba bomba :)
 
Widziałam dziś na żywca szary wózeczek- o taki-
Bebetto LUCA wózek wielofunkcyjny 3w1


cudeńko, spora gondola, fajne, duże koła i super amortyzacja. Kosz i torba bomba :)

To był model na który najbardziej się napaliliśmy :) Jest naprawdę zarąbisty i nie da mu się NIC zarzucić. Wzięliśmy Sevillę jedynie dlatego, że jest największym dostępnym wózkiem na rynku a my do kurdupli nie należymy :) Jutro wrzucę zdjęcia z realu :)
 
Ja mam aktualnie dwie poduszki do spania - "9" Poofi z wypelnieniem z takiej zbitej masy jakby welnianej (z jednej strony jest bardziej miekka, z drugiej twardsza - pod nogi) i druga, kupiona "awaryjnie" w Niemczech wlasnie z silikonowymi kuleczkami. I ze swojej strony zdecydowanie bardziej polecam ta pierwsza, ta z kuleczkami strasznie szybko zaczela tracic forme - po kilku nocach, gdy zakladalam na nia noge, zupelnie nie mialam podparcia ani podwyzszenia... Na Poofi spie od 2 miesiaca ciazy, bo wczesnie zaczal mi dokuczac kregoslup, caly czas jest jak nowa i nie zmienia ksztaltu ani rozlozenia wypelnienia nic a nic :) No ale z ta z silikonem to moze to byc kwestia firmy/modelu, a nie samej technologii- poniewaz wiedzialam ze kupuje ja wlasciwie na chwile to wybieralam jak najtansza.

Kurcze w ogole tak Was czytam z tymi zakupami i zaczynam sie stresowac ze w lesie jestesmy ;D Bo jeszcze ani wozka nie zamowilismy, ani lozeczka nie mamy ani w ogole nic poza kilkoma drobiazgami i zabawkami ;) Do tego z wozkiem Stokke zrobilo nam numer i teraz w zestawie ktory upatrzylismy, zamiast fotelika jest ocieplajacy wozek zestaw zimowy... Ktory moze i by sie przydal, bo pewnie sie maly z nami zima najezdzi na rozne zawody, no ale przeciez nie przez wiosne i lato... No i umowmy sie ze taki zestaw mozna sobie samemu skompletowac i to duzo taniej. Do tego ciezko tlumaczyc teraz dziadkom ze mieli kupic zestaw z fotelikiem a jednak jest z owcza skora ;) A propos drobnych zakupow, przedwczoraj przyszla moja krowa z metkami :) Na zywo prezentuje sie tak:

My tez nie mamy jeszcze wózka, ani łóżeczka. Tak naprawde zakup wozka i łóżeczka planujemy na styczen. Teraz tylko kilka drobiazgów, zazwyczaj ciuszki :)


fajna krowa :)

A ja bylam na malych zakupach i nie moglam sie powstrzymać. Kupiłam 2 czapeczki w tesco (50% znizki) a w smyku:
Cool Club, Pajac chłopięcy, rozmiar 68 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
oraz
Cool Club, Komplet, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

Juz nie moge sie doczekac az Maluch w nie wskoczy :)
 
My tez nie mamy jeszcze wózka, ani łóżeczka. Tak naprawde zakup wozka i łóżeczka planujemy na styczen. Teraz tylko kilka drobiazgów, zazwyczaj ciuszki :)



fajna krowa :)

A ja bylam na malych zakupach i nie moglam sie powstrzymać. Kupiłam 2 czapeczki w tesco (50% znizki) a w smyku:
Cool Club, Pajac chłopięcy, rozmiar 68 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
oraz
Cool Club, Komplet, Fisher Price, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

Juz nie moge sie doczekac az Maluch w nie wskoczy :)

cudeńka :D :D :D
 
reklama
Do góry